Softline

<div class=”webgl-content”>
<div id=”SLContainer” style=”width:280px;height:280px;margin-left:10px;float:right”>
</div>
</div>
<div style=”text-align:justify”>
Вікна Softline є інноваційні енергоефективні віконні конструкції, які виступають у відповідності з усіма високотехнологічними вимоги сучасності і майбутнього.
</div>
<div style=”text-align:justify”>
<br>
Енергозберігаючі властивості – це одна з основних функцій, які повинні виконувати сучасні вікна, і варто зазначити, що профільні системи VEKA Softline на сьогоднішній день допомагають створювати проекти і відповідно, вікна, які будуть актуальні не тільки сьогодні, але і в майбутньому.
</div>
<div style=”text-align:justify”>
<br>
Системної платформою Softline пропонується базова ширина, яка є оптимальною для монтажу і крім того, дозволяє ефективно використовувати вікна, які відповідають всім нормам енергозбереження. Віконні системи Softline відмінно підходять як для нових будівель, так і для тих, які реконструюються. Вікна Softline відрізняються винятковою якістю, вони виробляються з урахуванням всіх необхідних нормативів по вторинній переробці і дуже економічні. Завдяки новій системі можливе використання власної створочной геометрії, яка враховує особливості використання технології, згідно з якою склопакет вклеюється в стулку. Таким чином, переробники можуть використовувати безліч різних можливостей для того, щоб виробничий процес виготовлення вікон був безпечним, а готові вікна виходили дуже якісними і надійними.
</div>
<div style=”text-align:justify”>
<br>
Геометричних рішень, які пропонує комплексна система вікон Softline, налічується понад сорок. Відзначимо, що всі артикули строго відповідають вимогам класу А стандарту RAL, що означає виняткову оптику вікна, а також його відмінний функціонал. Додаткові артикули можуть бути використані для того, щоб вибирати з різних конфігурацій вікна.
</div>
<div style=”text-align:justify”>
<br>
Ширина рами і стулки є оптимальною для монтажу і становить 82 міліметра, завдяки чому віконна система може вважатися універсальної. А це означає, що її з успіхом можна застосовувати як в будівлях новобудови, так і при реконструкції будинків, які варто віднести до старої будівлі.
</div>
<div style=”text-align:justify”>
<br>
Вікна профілю Softline поєднують не тільки високу якість і універсальність, що дозволяє їм бути сумісними з сполучними профілями систем з монтажною шириною 70 мм. При установці таких вікон може бути використана вся основна фурнітура. Крім того, вікна Softline мають вишуканий класичний дизайн, властивий оптиці даної системи.
</div>