Профіль Softline 70

Енергозберігаючі властивості – це одна з основних функцій, які повинні виконувати сучасні вікна, і варто зазначити, що профільні системи VEKA Softline на сьогодняшній день допомагають створювати проекти і відповідно, вікна, які будуть актуальні не тільки сьогодні, але і в майбутньому.

Системної платформою Softline пропонується базова ширина, яка є оптимальною для монтажу і крім того, дозволяє ефективно використовувати вікна, які відповідають всім нормам енергозбереження. Віконні системи Softline відмінно підходять як для нових будівель, так і для тих, які реконструюються. Вікна Softline відрізняються винятковою якістю, вони виробляються з урахуванням всіх необхідних нормативів по вторинній переробці і дуже економічні. Завдяки новій системі можливе використання власної створочной геометрії, яка враховує особливості використання технології, згідно з якою склопакет вклеюється в стулку. Таким чином, переробники можуть використовувати безліч різних можливостей для того, щоб виробничий процес виготовлення вікон був безпечним, а готові вікна виходили дуже якісними і надійними.

Геометричних рішень, які пропонує комплексна система вікон Softline, налічується понад сорок. Відзначимо, що всі артикули строго відповідають вимогам класу А стандарту RAL, що означає виняткову оптику вікна, а також його відмінний функціонал. Додаткові артикули можуть бути використані для того, щоб вибирати з різних конфігурацій вікна.

Ширина рами і стулки є оптимальною для монтажу і становить 82 міліметра, завдяки чому віконна система може вважатися універсальної. А це означає, що її з успіхом можна застосовувати як в будівлях новобудови, так і при реконструкції будинків, які варто віднести до старої будівлі.

Вікна профілю Softline поєднують не тільки високу якість і універсальність, що дозволяє їм бути сумісними з сполучними профілями систем з монтажною шириною 70 мм. При установці таких вікон може бути використана вся основна фурнітура. Крім того, вікна Softline мають вишуканий класичний дизайн, властивий оптиці даної системи.