Профіль Euroline

Профільна система вікон Euroline належить до класичних систем профілів, як віконних, так і дверних. Її можна сміливо відносити до універсальної віконної і дверної системі профілів, яка має широкий спектр можливостей і розширений функціонал. Що стосується профільної системи, то в ній застосовуються трикамерні профілі, ширина яких становить 58 мм.
Профільна система Евролайн відрізняється своєю сучасністю, і варто відзначити, що вона може вписуватися в будь-який дизайн. Вікна по системі Euroline можуть мати різну конфігурацію, тому варто відзначити поворотні вікна, відкидні, поворотно-відкидні і штульпові вікна. Що стосується дверей, то тут не варто обмежуватися лише вхідними дверима. Варто також згадати двері межкомнантие, балконні і навіть двері на терасу.
Склопакети, застосовувані в профільних системах Euroline, також можуть похвалитися своєю різноманітністю: відзначимо, що це можуть бути звичайні склопакети, склопакети з підвищені якостями звукоізоляції, енергозберігаючі склопакети, а також спеціальні варіанти.

Відзначимо також, що система Euroline може мати на увазі наявність декоративних перекладин, які розміщуються всередині склопакета, наклеюються на склопакет або розділяють його.Профільні системи Euroline володіють різними сертифікатами – гігієнічними, пожежниками, також сертифікатами RAL і від провідних європейських інститутів.

З приводу ущільнень варто відзначити, що в даних профільних системах контур ущільнення в рамі і стулці є суцільним, а ущільнювачі можуть мати сірий або чорний колір.

Звернемо увагу на фізичні властивості, якими наділені вікна профільних систем Euroline. Варто відзначити класи захисту від шуму від II до IV і звукоізоляцію VDI 2719. Опір теплопередачі виступає у відповідності з третім класом виробів за нормами і стандартами. Крім того, характеристики вікон по захисту від злому відповідають нормативам DIN V ENV 1627 – 1630.Відзначимо, що склопакет встановлюється на глибину 18 мм, а при установці в раму і в стулку його ширина може знаходитися в межах 4-32 мм.