Бамбукові жалюзі

Бамбукові жалюзі – це єдине полотно жалюзі, яке виготовлене з бамбукового очерету, сплетеного різними способами за допомогою натуральних тканин і льону. За допомогою такого типу жалюзі можна додати вікну ефектний і навіть екзотичний вид, привнести шарм старовини, і при цьому в приміщенні буде витати легкий аромат дерева і трав. Бамбукові жалюзі у Чернівцях – це ваш надійний захист.
За допомогою бамбукових жалюзі можливо додати ізюминку будь-якому приміщенню – житловому або офісному. Жалюзі з бамбукового очерету дуже популярні по всьому світу завдяки практичності і універсальності. Жалюзі, виготовлені з натурального дерева, бамбука і джуту будуть доречні у використанні, як в класичному, так і в більш сучасному інтер’єрі. Бамбукові штори можна красиво поєднувати зі шторами – полотнами з льону. З струмливого шовку або повітряного тюлю. Успішно впишуться такі жалюзі в обстановку кухні, вітальні та спальні. Крім того, ними можна прикрасити обстановку ресторану і кафе, щоб підкреслити приналежність інтер’єру до східної тематики.
Для виготовлення бамбукових штор використовуються екологічні матеріали, а це значить, що вони абсолютно нешкідливі і не викликають алергії. Бамбукові штори – це щільно зшиті між собою бамбукові палички, які попередньо були особливим способом були зрізані й оброблені. Сировина ручним способом сплітають на спеціальних верстатах, у результаті виходять завіси. Бамбукові штори дуже зручні, практичні і довго служать, оскільки вони мають вологостійкі якості, вони міцні і дуже легкі.
Техніка управління бамбуковими шторами, поряд з їх легким вагою, також не представляє особливої ​​складності. Механізм управління бамбуковими шторами розташовується збоку від них і здійснюється за допомогою шнура. Бамбукові жалюзі можуть бути двох різних типів – рулонного або римського типу збірки. Римська зборка увазі плавне підняття штори вгору, яка збирається рівномірними складками, як тканина римських штор. При рулонної збірці бамбукові жалюзі скручуються в рулон, розташований на карнизі.
Бамбукові жалюзі у Чернівцях можуть бути виконані з бамбукових смуг, різних за кольором і структурі. Кріплення бамбукових смужок здійснюється за допомогою декоративних ниток, які також можуть мати різний колір.
Жалюзі з бамбука привносять в будь-яке приміщення відчуття легкості і одночасно затишку. Вони визначають чіткість ліній, надають інтер’єру якоїсь завершеності, є дуже простими у використанні й обслуговуванні і дуже привабливі. За допомогою бамбукових штор дуже легко регулювати світловий потік. Крім того, матеріали, використані для створення таких жалюзі, відрізняються своєю екологічністю, вони дуже легкі, відштовхують вологу і пил. Бамбукові жалюзі – дуже стильне і оригінальне рішення для оформлення будь-якого вікна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.