Декор металопластикових вікон

Сьогодні наша розповідь про те, як сучасні пластикові вікна можуть органічно виглядати в різному дизайні. При цікавих дизайнерських рішеннях, ці вікна надійно захищають приміщення від вітрів, холоду і вуличного шуму.

Існує декорування металопластикових вікон – такі вікна прикрасять будь-який інтерєр.

Сучасні виробники пропонують й різноманітні жалюзі, решітки на вікна так і шпроси, вітражі, інкрустація.

Декорування – це відмінне рішення, це дозволяє виготовляти як традиційні вікна з класичним склопакетом, так і з розбивкою на частини за допомогою шпросів або вітражів. Рішення про декоруванні вікна залежить лише від задумів дизайнера і замовника

.

Вітражі. Один зі способів прикраси вікон – створення вітражів.

1Англійський вітраж – ця технологія стає все більш популярною цими роками. З іі допомогою декорують не тільки вікна, але й інші елементи інтерєру. Так, зауважимо, що приміщення можна розділи на зони за допомогою перегородок, вироблених за цією технологією.
Технологія створення – це кольорові плівки і самоклеючі стрічки. Робота виконується вручну, і дозволяє втілювати в життя фантазії дизайнерів. Виріб імітує текстуру різнокольорового скла

2) Фацетний вітраж. На скло наноситься клей, на який кріпляться шматочки скла. Це створює зорові ефекти. І хоча це кропітка робота, й не кожний майстер зможе іі виконати, вигляд таких виробів має неповторимий ефект.

 

3) Фьюзинг — це така технологія, коли скло плавлять у печі. Під дією високих температур шматочки скла впікаются в загальний скляний лист. Виріб має дуже гарний, казковий, неповторний вигляд. Такий вітраж можна зробити опуклим або плоским.

4) Піскоструй або піскоструйна техніка обробки скла – створення за допомогою сильного струменю матового покриття на склі. Отримують цікаві візерунки, фантазійні мотиви.

5. Декоративна розкладка (шпроси). Давно відомий засіб декорування вікон. Стандартна ширина – 8, 18, 25 мм, до того ж найширші можна вигнути у вигляді арки.Шпроси виробляють пофарбованими цілком, також вони можуть мати лакофарбове покриття. Ця технологія дозволяє виготовити двокольорові шпроси – один колір з приміщення а інший з вулиці.

Ми радимо використовують шпроси для великих вікон, тоді зовнішній вигляд виглядає стилізованим під класичні або старовинні елементи архітектури. Шпроси добре поєднуються зі стилями модерн, та іншими стилями
Класичні кольори шпросов – білий, коричневий та золотистий, ми на нашій фірмі пропонуємо будь-які варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.