Дитячий замок безпеки

Дитина змалечку пізнає навколишнє середовище, не усвідомлюючи, що світ не завжди прихильний до неї. Завдання батьків захистити її, навчити безпечному поводженню, щоб це пізнання не нашкодило їй. Люди, у яких є маленькі діти, повинні подбати, щоб віконні конструкції в їх квартирі були абсолютно безпечними. Сучасні виробники пропонують такі різновиди захисту для дітей на віконні конструкції:

З фурнітурою Winkhaus на профілі VEKA Ви можете не турбуватися про безпеку дитини біля вікна, адже дитячий FSV-замок подбає про це за Вас:

– Цей елемент фурнітури блокує функцію повороту стулки;
– На відміну від ручки з ключиком, дитячий замок безпеки дозволяє вільно нахиляти вікно для провітрювання;
– Надійний елемент фурнітури. Корпус замка металевий, а в якості запірного елементу також використовується металевий штифт;
– Механізм замка схований, тож ви будете бачити лише елегантну декоративну накладку на стулці;
– Дитячий замок безпеки може бути встановлений у вже готове вікно.

Найголовніше, FSV-замок безпеки завадить дитині самостійно відчиняти вікна, що може врятувати їй життя!

Корисна інформація:

Віконною фурнітурою називаються різні комплектуючі для пластикових вікон, використання яких забезпечує відкриття і закриття конструкції, а також щільне прилягання стулок. Від якості цих виробів залежить термін служби конструкції і зручність її використання.

Основні різновиди:

Петльова група (нижня і верхня);
Комплектуючі, що дозволяють вікна поворачіватьcя через кут;
Механічні запірні елементи

Віконна фурнітура

Сучасними компаніями-виробниками фурнітура для вікон пвх виробляється в широкому асортименті, завдяки чому кожен покупець має можливість вибрати виріб, в повній мірі відповідає всім його вимогам.

Провідні виробники віконної фурнітури:

WINKHAUS. Німецька компанія, що поставляє на ринок недорогі механізми, що відрізняються простотою регулювання і плавністю ходу. Виготовляє якісну, надійну продукцію, яку він постачає десятирічною гарантією. Віконна фурнітура roto забезпечує щільне прилягання стулок.

Люди, у яких є маленькі діти, повинні подбати, щоб віконні конструкції в їх квартирі були абсолютно безпечними. Сучасні виробники пропонують такі різновиди захисту для дітей на віконні конструкції:

замок на стулку;
проветриватель щілинного типу;
ручка з ключем;
автоматичний кнопковий блокіратор.

Найбільш ефективним способом захисту вважається ручка з ключем. Така віконна фурнітура для пластикових вікон відрізняється простотою, надійністю у використанні і легкістю установки. Ще одним ефективним пристосуванням є автоматичний блокіратор, що фіксує в певному положенні віконну стулку і перешкоджає її подальшому відкриттю. Зручний у використанні і дитячий замок, який не дозволяє дитині повністю відчинити вікно, забезпечуючи при цьому повну безпеку. Також для захисту можна використовувати щілинні провітрювачі, які забезпечують мікропровітрювання приміщення.

Компанія Вікна-Роял реалізує високоефективні засоби захисту металопластикових вікон. Вся фурнітура ТБМ-Маркета відрізняється високою якістю, а також надійністю в експлуатації. Якщо вам потрібні якісні ручки для пластикових вікон, пропонуємо вам перейти на наступну сторінку, де представлений широкий асортимент цієї продукції від авторитетних світових виробників.