Догляд за металопластиковими вікнами

А Ви знали, що металопластикові вікна потребують особливого догляду? Неправильний догляд за склом, пластиком та ущільнювачем зменшує термін експлуатації вікна. Наші поради допоможуть Вам тримати вікна в чистоті не нашкодивши їм:

✔ Ніколи не використовуйте абразивні та агресивні хімічні миючі засоби, так як у майбутньому це може спричинити зміну кольору профілю;
✔Для догляду за пластиком найкраще використовувати знежирюючи миючі засоби або теплий мильний розчин;
✔ Не використовуйте губки з жорсткою поверхнею, адже вони наносять механічні пошкодження профілю;
✔ Склопакети можна мити звичайними засобами для очищення скла. Увага! Уникайте попадання миючих засобів на пластикові частини конструкції;
✔Не допускайте попадання спиртовмісних засобів на гумовий ущільнювач, його також краще протирати звичайним мильним розчином;
✔Не рідше ніж раз на рік змащуйте фурнітуру звичайним машинним маслом.
Доглядайте за своїм вікном правильно і воно відповість Вам довгими роками надійної служби!

Чи потрібно звертатися до професіоналів, якщо мова стосується такого питання: “як правильно доглядати за пластиковими вікнами?”

Насправді це питання можна вважати риторичним, так як догляд за сучасними вікнами Чернівці насправді під силу будь-якій домогосподарці або ж доброму господарю. Адже вони неймовірно прості в обслуговуванні і зовсім не вимагають якихось значних зусиль! У цьому питанні головним фактором є уважність!

Рекомендації по догляду за пластикові вікна Чернівці.

Догляд за ущільнювачами дуже важливий! Робіть його регулярно! Адже саме ця частина конструкції забезпечує захист від пилу і протягів, а також шумоізоляцію. Ущільнювачі пластикових вікон як правило складаються з гуми і розташовані по всьому периметру рами і стулок. Протирайте їх хоча б кілька разів на рік від скупчення пилу і бруду – це значно збільшить термін служби Ваших віконних систем!

Другим важливим фактором є догляд за профілем ПВХ. Тут все так само просто і зрозуміло! Їх потрібно чистити за допомогою різних миючих засобів! Використовуйте різні м’які тканини, щоб нанести миючий засіб на пластикову раму. Запам’ятайте, що категорично не варто використовувати різні розчини та абразивні речовини!

Приділяйте увагу догляду за фурнітурою! Проста мастило цього елемента кілька разів на рік за допомогою звичайного машинного масла сприяє довгостроковості і надійності всієї системи!

Правильний догляд за склопакетом це увага і турбота про те, щоб їм не наносилися різні удари і пошкодження. А так же намагайтеся берегти їх від тріщин і подряпин. Це дозволить збільшити термін експлуатації пластикових вікон до десятків років!

Якщо питання полягає в тому, що: “як доглядати за пластиковими вікнами взимку?” – то тут досить провітрювати квартиру кілька разів на добу. Саме ця дія допоможе Вам запобігти скупченню вологи на вікнах і укосах!

Дотримуйтесь цих правил по догляду за вікнами з пластика у Чернівцях і вони послужать Вам надійно багато років поспіль! Якщо ж є питання, звертайтеся до наших фахівців за безкоштовною консультацією!