Фурнітура Winkhaus

Протизламні вікна.
Протизламність та безпеку наших вікон забезпечує німецька фурнітура Winkhaus, родзинкою якої є унікальні протизламні цапфи у формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так із посиленими протизламними, а також регулюють притискання стулки до рами. Важливим аргументом є те, що, маючи такі восьмигранні грибки на всіх елементах фурнітури по периметру, вікно дуже легко зробити найбільш протизламним – просто замінивши на рамі відповідні звичайні зачепи на посилені, тим самим покращуючи рівень безпеки Вашого вікна.

Віконно-дверної ринок постійно змінює свій вигляд, наші партнери весь час розвиваються і шукають нових рішень. Варто згадати, що саме Winkhaus був піонером застосування мікровентиляції, протизламного грибка, багатоступінчастого нахилу та ін.

Протизламні вікнна ми встановлюємо у місті Чернівці, Снятин, Івано-Франківськ, Коломия, та багатьох інших.

Наше підприємство пропонує стандарти, які дають можливість не тільки пристосування, але і формування ринкових смаків, напрямків і тенденцій. 

Щоб ефективно конкурувати на віконно-дверному ринку, діверсіфіціро- вать свою пропозицію, розвивати власні продукти, формувати свою марку і розширювати сферу діяльності, наші клієнти мають у своєму розпорядженні декількома варіантами периметральної фурнітури:

activPilot Новий стандарт фурнітури

Winkhaus activPilot Сістема activPilot фірми Winkhaus об’єднує в собі багато інноваційних, практичних рішень, які в майбутньому стануть стандартом. Нова система створена на базі перевіреної фурнітури autoPilot. Крім того, що зберігає головні переваги попереднього покоління фурнітури, такі як блокування штифта петлі кронштейна, доведення замикання стулки з положення нахилу, периметрально-силове з’єднання елементів, – в цих рішеннях відбулися, проте, значні зміни. activPilot – це модульна система з транспарентной структурою і з зменшеним в значній мірі кількістю елементів в порівнянні з попередніми рішеннями.

Фурнітура Winkhaus activPilotФурнітура activPilot пристосована як для ручного, так і автоматичного монтажу. Все засуви і кутові передачі виробляються в версії з защелкиванием в фурнітурному пазу. Завдяки своїй гнучкості, нова система надає виробнику вікон можливість реагування на практично кожне бажання клієнта. Привабливі додаткові функції, нова система замикання та можливість простого зміни стандарту безпеки – це суттєві аргументи для покупця вікон. Сучасний дизайн додатково підкреслює високу якість і споживчі переваги вироби.

Ознайомтесь детальніше з фурнітурою activPilot.  каталог Winkhaus activPilot для алюмінієвих вікон (нім.)

Новий клас компактної фурнітури. 

Фурнітура Winkhaus proPilotФурнітура для економного виробництва вікон. proPilot – це новітня компактна система фурнітури фірми Winkhaus. Вся система фурнітури Winkhaus proPilot налічує трохи більше 80 елементів і призначена для прямокутних вікон: похило-поворотних, поворотних і вікон з штульпом. Завдяки своїй компактності proPilot значно спрощує процеси складської логістики і виробництва. Дана система фурнітури розроблена спеціально для виробників вікон, які акцентують особливу увагу на економічних аспектах виробництва.

Фурнітура Winkhaus proPilot
proPilot можна додатково оснастити популярними на ринку функціями: блокадою повороту ручки, мікровентиляцією і балконних засувкою. Спосіб кріплення ручки і новий механізм засува, виготовлено ленного з високоміцного полімеру (внесена заявка на патент), забезпечує надійну і плавну роботу фурнітури. У proPilot використаний перевірений механізм з’єднання і монтажу елементів, відмінно зарекомендував себе в системі autoPilot. Висока якість даного продукту підтверджено випробуваннями на відповідність з європейськими нормами EN 13126-8 і EN 1191, а також сертифікатом QM 328 Інституту ift Rosenheim.