Горизонтальні жалюзі

У сучасному світі рідко коли можна зустріти офіс в класичному розумінні цього слова без традиційних горизонтальних алюмінієвих жалюзі. Таке оформлення вікно виглядає дещо суворо, однак підкреслює надійність, говорить про прагнення до функціональності і зручності. Горизонтальні жалюзі – це завжди зручно і стильно, такі жалюзі дуже легкі в експлуатації, їх нескладно чистити, і вони можуть мати широкий спектр кольорів, що дозволяє вибрати жалюзі до абсолютно будь-якого інтер’єру.
Для горизонтальних жалюзі найчастіше використовуються смужки алюмінію шириною 25 або 16 мм, які можуть бути пофарбовані в найрізноманітніші кольори. Для фарбування використовується екологічно чиста фарба, яка не боїться сонячних променів і є стійкою до перепадів температури.
Горизонтальні жалюзі регулюються і розгортаються за допомогою механізму, керованого шнуром тростиною, що дозволяє регулювати на необхідну висоту і в потрібному положенні ламелі. Таким чином, можна регулювати потік світла, пропускати або не пропускати його всередину приміщення. Це і є основні переваги, якими володіють горизонтальні жалюзі в порівнянні з шторами, гардинами і шторами.
Відзначимо, що крім найпоширеніших жалюзі з алюмінію також використовуються і інші матеріали. Жалюзі можуть бути виконані з пластику, з дерева, з матеріалу з імітацією дерева, мармуру і багато чого іншого.
Завдяки своїй функціональності, зручності, практичності і легкості у використанні горизонтальні жалюзі можуть допомогти створити в будь-якому приміщенні атмосферу затишку і спокою. Крім того, навіть якщо вікна виходять на сонячну сторону, потоком світла можна управляти, роблячи його більш м’яким і не агресивним. Створити особливу ауру в приміщенні можливе з використанням найрізноманітніших ламелей жалюзі.
Горизонтальні жалюзі можуть бути виготовлені з дерева. Дерево являє собою творіння природи, що говорить на користь екологічності даного матеріалу. Крім того, жалюзі з дерева дозволяють захистити приміщення від сонця, а також відгородити свій особистий простір від інших. Жалюзі з дерева відмінно впишуться як в домашню обстановку, так і в ділову атмосферу офісного приміщення. Ними легко керувати, нескладно обслуговувати, і вони відрізняються довгим терміном служби.
Крім того, великим успіхом користуються горизонтальні жалюзі, виготовлені з металізованої плівки. І переваги полягають у тому, що в літній час вони здатні знизити температуру в приміщенні. А в холодну пору року утримують тепло. Крім того, з такими жалюзі техніка, а також меблі та елементи інтер’єру знаходяться під надійним захистом від вигорання. Також відзначимо, що такий тип горизонтальних жалюзі відбиває інфрачервоне випромінювання, пригнічуючи рівень сонячної радіації, створює ефект відбиття ламп, завдяки чому освітленість приміщення у вечірній час зростає. Ще один позитивний момент – такі жалюзі дуже легко чистити, вони не бояться вологи, сонячних променів і стійкі до пошкоджень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.