Комфорт та зручність з activ Pilot Ergo

Цей тип поворотно-відкидної фурнітури дозволяє комфортно користуватися вікном літнім людям та людям з обмеженими фізичними можливостями. Це відбувається завдяки зручній ручці, розміщеній у нижній горизонтальній частині віконної стулки, та механізму закривання/відкривання «без зусиль». Перевага фурнітури з такими елементами також відчутна під час користування вікном, розташованим у важкодоступному місці.

Бувають ситуації, коли через особливості розташування вікон, доступ до них обмежений. Нерідко у приватному будинку чи в офісі доступ до вікна  ускладнюють столи або шафи.

Завдяки конструкції фурнітури activPilot Ergo відкривання стулки вимагає значно менших зусиль. Відчинити вікно за допомогою подовженої ручки можна навіть сидячи.

Для відкривання – досить повернути ручку на 90°, а для нахилу
стулки – ще на чергові 90°. При цьому фурнітура автоматично, без жодних зусиль, «примушує» стулку переходити у відповідне положення, тобто не потрібно тягти стулку на себе або натискати при закриванні, як це відбувається у стандартному вікні.

Вікна з фурнітурою activPilot Ergo можуть бути встановлені у лікарнях, інтернатах, різних соціальних установах тощо, тобто в місцях, де необхідно забезпечити комфортне та водночас просте провітрювання.