Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Кожне гарно зроблене діло обов’язково має бути винагороджене, і достойна праця має бути оцінена належним чином. Також варто, щоби добрі справи не лишались без належної уваги. Фірма “RОYAL technology” працює лише на найкращий результат, використовуючи у роботі найсучасніші технологічні рішення та багатий європейський досвід, щоб гарантувати клієнтам виключно якісні послуги за доступними цінами.

Компанія працює на Буковина понад 10 років та займає лідуючі позиції в сфері продажу віконних конструкцій. Досягти безперечного лідерства в регіоні допоміг відповідальний підхід до справи, бездоганний сервіс та увага до кожного клієнта.

До багатьох досягнень компанії “RОYAL technology” нещодавно приєдналась нова і дуже важлива нагорода. Компанія отримала почесне звання “Фірми, яким довіряють”, яке присуджує Центр дослідження бізнесу, та сертифікат, що підтверджує високе звання. Сертифікатом “Фірми, яким довіряють” заслужено нагороджуються компанії за дотримання бізнес-етики, за відмінну репутацію та авторитет, високу відповідальність перед клієнтами та яскраву ділову активність.