Конструктивні рішення Veka

Завдяки товщині стінки 3 мм, з профілю VEKA можна зробити вікно найрізноманітніших форм та розмірів: від простої арки, трикутника чи трапеції до складних віконних композицій з гнутими імпостами та шпросами.

Колірна гама VEKA має понад 50 кольорів, що задовольнить будь-якого дизайнера. Таке рішення не просто «закриє проєм» у Вашій оселі, а стане справжньою окрасою будинку.

Конструктивне рішення Века.

Вибір конструктивного рішення стосовно отворів у будинку детально розглядається при будівництві. Обмін думками з інженером-конструктором і дослідження можливостей не завжди вдається організувати досить швидко.

Проте, проектувальнику, хоча він сам не є інженером-конструктором, необхідно мати достатнє «конструктивне чуття», щоб визначити відповідні конструктивні принципи проекта вікон відразу ж, як тільки він починає усвідомлювати рішення будівлі, навіть раніше, ніж він і інженер будуть готові приступити до складання кошторису.

Сформована думка самого архітектора – це вже початок процесу вибору рішення стосовно того,який колір та характеристики вікон обрати. Основний зміст проектованого об’єкта: вивчється  положення гаража по відношенню до будівлі, визначення розміщення колон в залежності або незалежно від стоянок. Характер грунтів і потреба в палях досліджені. Архітектурні форми засновані на вираженому каркасі, прихованому каркасі або каркасі з частковою облицюванням (з цегляною кладкою або навісними стінами).

Всі варіанти вирішення планування типового поверху ведуть до визначення можливого ритму в положенні фасадних елементів, вибору каркаса і вікон VEKA.

Кожна конструктивна система зі своїми власними, властивими їй обмеженнями ставить свій відбиток на побудові плану поверху. Тільки добре розуміючи вплив конструктивних систем вікон VEKA на планувальне рішення і економічні характеристики будівлі, можна зробити вибір однієї з них.

Переважне поширене в практиці вибір будь-якої системи профілів VEKA  в залежності  від думки конструктора, якщо на цій стадії конструктор вже обраний, – це зробить рішення більш легким.