Корисні поради: Як мити металопластикові вікна?

Металопластикові вікна вимагають особливого догляду, щоб вони служили довго і добре виконували всі свої функції. Як помити пластикові вікна без розводів і без шкоди для самих вікон?

Для початку варто почекати «правильної» погоди. Краще, щоб це був похмурий і безвітряний день. При попаданні прямого сонця або обдуванні вітерцем,  скло буде швидко висихати, що посприяє появі розводів. Тоді як в похмуру погоду у вас з’явиться достатньо часу, щоб натерти їх до блиску.

Для миття вікон підготуйте мокру губку, миючий засіб і м’яку суху тканину, або папір. Можна скористатися спеціальною рідиною для миття вікон або вдатися до народних засобів. наприклад:

• 1 столова ложка картопляного крохмалю на літр холодної води;
• 1 стакан оцту на 1 літр води;
• 1 столова ложка нашатирного спирту (він входить до складу багатьох популярних миючих засобів) на 1 літр води;
• 50 грам хлорного вапна на 1 літр води;
• 1 чайна ложка з гіркою аміаку на 1 літр води

Кожен з цих складів має свої унікальні властивості. Наприклад, оцет і нашатир своїм різким запахом деякий час будуть відлякувати комах. Примітно, що для людей цей запах вже через кілька годин невідчутний.

Крохмаль чи вапно добре використовувати на кухонному вікні, де осідають частинки жиру.
Почніть з рами. Віконні профілі VEKA не вимагають особливої ​​уваги. Вони виготовлені з якісного пластику, який легко очищується м’якою губкою і водою. Після того, як профіль протертий, проведіть по стиках вологою серветкою або тонкою тканиною. І тільки потім можна приступати до стекол. Не варто переживати за ультрафіолетове або теплоізоляційне покриття, якщо таке є. Надійний виробник завдасть таке напилення на внутрішню сторону скла. Спочатку великий губкою зітріть основну бруд. На даному етапі можна ще не використовувати додаткових коштів – тільки воду. Далі на підсохлу очищену поверхню нанесіть з пульверизатора миючий розчин. Тут вже важливо працювати швидко, щоб не дати рідини висохнути. Інакше з’являться розводи.

На завершення всього не забудьте приділити увагу кріпленням та фурнітурі. Капніть машинним маслом на шарніри, а на гумовий ущільнювач нанесіть спеціальний склад, який продається в господарських магазинах, щоб відштовхував пил і бруд.

От і все! При правильному догляді вікна будуть радувати Вас довгі роки!