Міжкімнатні двері

У продажі представлені міжкімнатні двері ТМ Korfad.

Продукція ТМ Korfad виготовляється за італійською технологією Sincrolam. Покриття екошпон SINCROLAM – технологічний багатошаровий матеріал нового покоління. CPLC – Continuous Low Pressure Laminates.

Екошпон, який використовує фабрика KORFAD – це штучний матеріал, який є екологічно нейтральною. При його виробництві використовуються деревні волокна, для зв’язку яких застосовується особливий склад, що клеїть на основі поліпропілену. Нейтральність всіх компонентів поліпропілену підтверджена його використанням в медицині, фармацевтиці, харчової промисловості.

Стабільний малюнок цього багатошарового покриття не просто дублюється, а до найдрібніших деталей імітує особливості текстури справжнього дерева. І навіть на дотик такі двері здається натуральної. Різноманітність текстур малюнків і колірний спектр матеріалу робить можливим використовувати двері з екошпон в інтер’єрі будь-якого стилю: як в класиці, так і в модерні.

Переваги екошпон SINCROLAM:

• Хімічна стійкість. Простий і не вимогливий у догляді;

• Термостійкість. Покриття SINCROLAM витримує високі температури;

• Безпека. Екошпон покриття є вільним від забруднюючих речовин;

• УФ стійкість. Чи не вигоряє і не розтріскується навіть під впливом прямих сонячних променів;

• Вологостійкість. Є вологостійким покриттям і запобігає потраплянню вологи всередину виробів;

• 3D оптичний ефект. SINCROLAM покриття має наявність візуальних ефектів і природних тактильних поверхонь, таких як ефект “відкритої пори”;

• Екологічність. Вся лінійка продукції SINCROLAM виготовляється з використанням екологічно чистих технологій, при цьому акцентується увага на натуральні і перероблені матеріали. Чи не виділяє токсичні або їдкі гази при горінні, і легко переробляється.

Sincrolam – це єдиний продукт на ринку без забруднюючих речовин. Вся продукція виготовляється з використанням екологічно безпечних технологій, з акцентом на натуральні і вторинної переробки матеріали. Не вигорає і не тріскається навіть від прямих сонячних променів. Покриття Sincrolam забезпечує стійкість до перепадів температури і вологості та є простим і не вибагливим у догляді.
Дверна коробка та дверне полотно являють собою зрощений масив сосни

Широкий модельний ряд дозволить обрати двері, які будуть підходити до Вашого інтер’єру за кольором та зовнішнім виглядом.

Щоб побачити більше моделей дверей та варіантів кольорів, заходьте до нас, і ми радо допоможемо Вам з вибором!