Наші партнери

VEKA   

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG – одного зі світових лідерів в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних і рольставен. На сьогоднішній компанія є одним з найбільших в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій.

Для виготовлення своєї продукції, Veka використовує високоякісний пластик, стійкий до впливів зовнішнього середовища, з рівною гладкою поверхнею в будь-якому кольорі та дизайні, а також спеціальні армуючі підсилювачі, що забезпечують високу стабільність конструкцій. Пластикові вікна з профілю VEKA відповідають міжнародним і національним стандартам з енергоефективності, шумоізоляції та довговічності.

ALUPROF 

Компанія «Aluprof SA» входить до складу фінансової групи «Grupa Kęty SA» і є одним із провідних виробників алюмінієвих систем у Європі. Компанія реалізовує свої рішення у більшості європейських країн, зокрема на території Німеччини, Англії, України, Чехії, Угорщини та Румунії, а такожі Сполучених Штатах Америки.

Алюмінієві системи ALUPROF роблять можливим виготовлення різних видів вікон,  дверей і фасадних систем в залежності від області застосування і конкретних вимог стосовно функціональності, естетики, термоізоляції, стійкості до зломів, димопроникності чи стійкості до вогню.

Широкий вибір профільних систем дозволяє виготовляти конструкції з найбільш частими способами відкривання: розпашні чи відкидні, підйомно-розсувні двері для терас MB-77HS, MB-59HS, розсувні вікна і двері MB-59 Slide, вікна зовнішнього відкривання та інші.

Спектр рішень ALUPROF систематично розширяється, для того щоб якомога краще відповідати вимогам і потребам сучасної архітектури, а також виконувати суворі вимоги норм і приписів міжнародних стандартів.

Wink haus

На сьогоднішній день компанія є одним із провідних виробників віконно-дверної фурнітури та різноманітних систем контролю доступу, як для комерційних об’єктів так і для приватних будинків. Як у механічних, так і в електронних системах Winkhaus значну увагу приділяє використанню високоякісних матеріалів та сучасних технологій.

Більш як 160-річний досвід роботи допоміг компанії здобути авторитет не лише у Європі, а і за її межами. Сьогодні офіси та компанії-партнери Winkhaus Group відкриті у всій Європі, а канали дистрибуції сягають Азії та Америки.

Інноваційні фурнітурні системи Winkhaus відповідають усім побажанням клієнтів, вирізняються відмінною функціональністю, високим рівнем безпеки, зручністю користування, а також особливим вишуканим дизайном. Компанія пропонує рішення для всіх віконно-дверних конструкцій, незалежно від типу чи матеріалу, з якого вони виготовлені.

Erreka

Іспанська компанія ERREKA є одним з лідерів на ринку виробництва автоматизованих систем для розпашних, відкатних, секційних воріт та гаражних ролет, шлагбаумів, систем допуску та інших комплектуючих.  Системи якості і безпеки підтверджені сертифікатами ISO-9001 І OHSAS-18001.