Панорамні вікна

Панорамні вікна – це сучасний та стильний варіант оформлення вашого інтер’єру:  квартирного варіанту або ж приватного будинку. Великі і красиві вікна від підлоги до стелі можуть займати всю стіну або її більшу частину.

Сучасні тенднції – встановлення в помешканнях панорамних вікон. Наша компанвя пропонує широкий спектр послуг. Наші дизайнери запропонуєть найкращий вариант встановлення панорамних вікон на верхніх поверхах висотки або у приватних будинках. Варто враховувати той факт, що якщо перед вікнами розташована  сіра бетонна стіна, або вікна багатоповерхівки, то панорамне вікно у вашій кімнаті варто прорахувати за наявністю всіх умов сусідньої будівлі. Також, важливо, щоб встановлення панорамних вікон у Чернівцях, Івано-Франківську, Коровії, Волока, Коломиї, Мамаівцях не нашкодило конструкції будівлі.

Панорамні вікна можуть бути як металопластикові так і алюмінієві. Відмітимо, що  за даними наших фахівців, найміцніші рами з алюмінієвого профілю. Вони фактично не підлягають корозії, не деформуються, прекрасно витримують величезні навантаження та не розтріскуються і . Увана! Порадтеся з нашими фахівцями! Адже, якщо ж вага вікна відносно невелика, то вам вистачить ПВХ. Для панорамних конструкцій у нашій компанії використовують скло, яке ідеально підходить для цих виродів. Найчастіше товщина такого скла від 4 до 6 мм.

Панорамні вікна дозволяють візуально розширити приміщення і надати йому більше простору, яскравості, та денного світла.

Відмітимо, що панорамні вікна в зимовий період потребують додаткового опалення, часто варто установити захист для дітей і домашніх тварин, а такод відмітимо складність в митті дуже великих панорамних вікон (наприклад, на верхніх поверхах для миття скла потрібні послуги робочих або альпіністів).

Длязабезпечення кращого енергозберігання ми пропонуємо установити спеціальне скло з максимальною герметизацією.

Що таке – панорамне скління докладніше?

Вікно виконується розміром у всю стіну, і забезпечення огляду околиць не є єдиною метою панорамного скління, воно також підкреслює елітарність приміщення. До речі, в даний час такий варіант скління тільки набирає популярність в нашій країні.

Саме панорамне скління лоджії може бути виконано одним з декількох способів. Для цього можуть бути використані алюмінієві або металопластикові конструкції. Вони встановлюються між стелею і підлогою лоджії. Скління такого типу може бути як орним, так і розсувним. Обов’язковим атрибутом є встановлення спеціальної огорожі на рівні перил, а скління нижче його рівня спеціальним склом, яке витримує сильного удару – загартованим.

Як Ви розумієте, при виборі панорамного скління важливо звернути увагу на ці самі скла. Його можна виконати, застосовуючи:

– сонцезахисний скло

– теплозберігаюче скло

– тоноване скло в колір або просто дзеркальне

– самоочищаються скло

– мультифункціональний скло

Такий багатий вибір можливих варіантів використовуваного скла обумовлений різноманітними умовами, в яких йому доводиться працювати. Наприклад, в умовах високої температури в приміщенні може бути занадто жарко, а при морозах через скління можлива втрата тепла.

У кожного з видів скла свої характеристики. І в свою чергу, панорамне скління також матиме свої характеристики і особливості.

Панорамне скління в будинку, котеджі

У багатьох випадках панорамне скління котеджів є чи не обов’язковим атрибутом заміського будинку. Часто цього вимагає зимовий сад або закрита тераса або веранда. Для створення потрібної безпеки використовуються спеціальні вандалостійкі скла, а тепловий режим забезпечується застосуванням металопластикових рам або теплого алюмінію і багатокамерних склопакетів.

Що краще вибрати? Докладні відповіді на Ваші питання Ви можете отримати у наших фахівців, зателефонувавши нам або замовивши зворотний дзвінок