Піскоструйні вітражі

У сучасному дизайні інтер’єрів використання вітражів різних видів набуло широкого застосування, як один з найбільш естетичних варіантів декору. Серед інших можна виділити саме піскоструйни вітраж. З його допомогою створюються неповторні композиції для будь-яких типів приміщень, як житлових, так і комерційних. Особливість цього види малюнка на склі полягає в створенні матової поверхні за допомогою спеціального піскоструйного апарату. Ви можете замовити як цілісне скло різного діапазону матовості, так і художнє нанесення зображення.

Піскоструйна обробка скла є однією із популярних та оригінальних способів створення матовості та малюнків на склі. Вона знижує прозорість скла, але при цьому залишає задовільною його світло пропускну здатність. Таке скло матується за допомогою потоку повітря з піском під великим тиском.

Дана технологія, дозволяє нанести на скляну поверхню будь-яке зображення, починаючи від надписів та фотографій, а також складних орнаментів, незалежно від форми скла.  Вона є екологічно чистим видом декорування, оскільки не використовує ні фарб, ні інших хімічних сполучень.

Піскоструйні малюнки виглядають гарно, та широко використовуються при виготовленні міжкімнатних перегородок, вхідних дверей, вітрин та інших виробів зі скла.

Звертайтесь до нас, і ми виготовимо малюнки будь якої складності, за вашим бажанням!

Компанія «Вікна-Роял» займається розробкою, виконанням і монтажем піскоструйних вітражів в Чернівцях. Ми маємо повний комплект необхідного обладнання та матеріалів для створення якісного зображень, а наші майстри – досвідчені професіонали, які виконають роботу будь-якої складності точно в строк. Ви можете купити піскоструйний вітраж по готовому зразку або ми виготовимо його за Вашими ескізами.

Види піскоструйних вітражів. Техніки нанесення малюнка на скляну поверхні або на дзеркало різняться в залежності від очікуваного результату:

Суцільний піскоструйний декор застосовується для створення матового, непрозорого підстави. Цей спосіб вітража дає ефект легкого або глибокого матування поверхні. Його часто застосовують в склінні дверей, міжкімнатних перегородок, душових кабін і т.д.

Візерунчастий піскоструйний вітраж передбачає часткову обробку поверхні за допомогою трафаретів. Таким методом створюється матовий візерунок на глянцевому основі, глянсовий малюнок на матовому, а також кольоровий або матовий візерунок на матової поверхні.

Художні піскоструйні композиції дають можливість створення справжнього витвору, панно, портрети і т.д., що виглядає досить дорого і естетично.

Піскоструйний вітраж на зворотному боці скла підходить для кухонних фартухів, стільниць і інших поверхонь, де потрібна гладке зовнішнє полотно.

Виробнича компанія «Віна Роял» пропонує Вам якісне виконання вітражних композицій на дзеркалі та склі для декору міжкімнатних перегородок, ширм, заскління дверей, вікон, скляних поверхонь на стелю і інших цілей.

У нас Ви можете купити піскоструйний вітраж, ціна якого не вдарить по кишені, або ж замовити виготовлення композиції за власними ескізами.