Пластикові вікна з шумоізоляцією

Важливою якістю сучасних ПВХ вікон є підвищена шумоізоляція. Особливо пріоритетним цей фактор є для тих, хто живе на жвавих ділянках міста, поблизу транспортної розв’язки або залізничних колій. Наша компанія реалізує для своїх клієнтів якісні системи скління, однією з переваг яких є підвищена звукоізоляція.
Пластикові вікна, які ефективно заглушать вуличний шум, повинні відповідати таким критеріям як:
• Наявність більше однієї камери в склопакеті.
• Поглинання шуму на одну пластину зі скла 4 мм – 5 дБ.
• Висока герметичність камер склопакета.
У таких виробах чергується товщина стекол і відстань між ними в склопакеті. Ціна шумоізоляції пластикових вікон буде залежати від підбору склопакета і профілю. При правильній комплектації звукоізоляція збільшиться до 60-75 дБ. Безумовно, перекрити весь вуличний шум не вдасться, проте, ви зможете менше чути сторонні звуки і комфортно відчувати себе в своєму будинку.

Можливо, ви відзначили, що однією з відмінностей служить також ціна на пластикові вікна з підвищеною шумоізоляцією. Справа в тому, що для ефективного зниження рівня шуму буде потрібно установка якісного багатокамерного склопакета, з високими герметичними функціями. Фахівці компанії підберуть варіанти скління, ціна яких вас цілком влаштує. Ми проведемо професійний монтаж виробів, після чого ви зможете відчути значну різницю між старою і новою системами.

Сьогодні міського жителя важко здивувати наявністю вікон з полімерних матеріалів. Але не кожен із споживачів знає, що встановивши пластикові вікна можна не тільки підвищити температуру всередині приміщень, а й позбутися від настирливого шуму автомобілів з вулиці.

Пластикові вікна з підвищеною звукоізоляцією – гарантія тиші і спокою в будинку

Після проведеного опитування вчені Кембриджського університету прийшли до висновку: скоро навіть транспорт їздитиме відповідно певній нормі децибелів. Згідно зі статистикою опитаних в 100 000 чоловік:

70% людей сказали, що їх дратує навіть найменший шум, неприємно звучить більш 7 хвилин,
20% не дратує шум зовсім,
і, увага, 5% населення американського штату відчувають себе спустошеними від хвороб, пов’язаних з шумовими атаками оточуючих їх всюди, і готові боротися за свою тишу.

Шумоізоляція однокамерних склопакетів

Якщо метою встановлення склопакетів є саме шумоізоляція, то вибирати потрібно дуже уважно. Деякі виробники свідомо можуть ввести споживача в оману щодо характеристик склопакета.

При використанні тільки однієї камери рівень шуму знизиться лише на 25-35дБ

Не варто довіряти продавцю, якщо він стверджує, що однокамерний пакет повністю позбавить споживача від вуличного шуму. Це не так. При використанні тільки однієї камери рівень шуму знизиться лише на 25-35 дБ. І якщо жвава траса проходить прямо за вікнами, то звук спортивного мотоцикла в 180 дБ буде явно помітний з великої відстані. Не варто забувати і про те, що звукоізоляційні вікна повинні бути герметичними, тільки в цьому випадку вони зможуть забезпечити належну ізоляцію від сторонніх звуків