Профіль

Алюмінієвий профіль знаходить широке застосування не тільки в створенні різних систем навісних фасадів, але і для створення різноманітних будівельних конструкцій при зведенні будинків. Алюмінієві профілі бувають найрізноманітнішими, завдяки чому його можна використовувати досить широко. Особливо популярним є алюмінієві куточки, алюмінієві швелери, таври, алюмінієві труби – круглі і квадратні, і їх активно і успішно використовують у будівництві та виготовленні металоконструкцій різного типу.

Алюмінієвий профіль також широко використовують в архітектурі, а також при облицювальних роботах будівель. Зокрема, алюмінієві підсистеми можуть бути використані як підсистеми вентильованих підвісних фасадів. Оформлення інтер’єру також рідко обходиться без алюмінієвого профілю. Він необхідний при установці перегородок в офісах, його застосовують у виготовленні дверей і вікон. При оформленні виставкових залів і галерей також використовуються профілі, виготовлені з алюмінію.

Алюмінієвий профіль знайшов широке застосування у сфері виготовлення меблів, в меблевих фасадах і шафах купе. Найчастіше анодований профіль використовується в більшості зазначених випадків, і причина полягає в тому, що такий профіль зовні добре виглядає і поєднується з сучасними деталями інтер’єру.

У зовнішній рекламі алюмінієвий профіль також знаходить успішне застосування. Він незамінний при виготовленні різного роду рекламних носіїв, а також обладнання для торгівлі та виставкової діяльності. Тоді мова йде про так званий «рекламному профілі», який також носить назву виставкового профілю або клік профілю.

Крім того, алюмінієвий профіль знайшов застосування в галузі машинобудування, і тоді мова буде йти про алюмінієвих бортах і порогах. Також варто згадати, що в системах електротехнічного обладнання ефективно використовуються алюмінієві профілю.
Алюмінієвий профіль може відрізнятися в залежності від конструкції, і це також впливає на сферу застосування такого профілю. Для направляючих у навісних фасадах і кріпленнях використовуються L-образні профілі. T-подібний профіль застосовується для напрямних елементів в навісних фасадах під кермограніт. Для примикання композитних алюмінієвих панелей застосовують F-подібний профіль. Існує також Д-подібний профіль для кріплення плит керамічного граніту в системах фасадів. Також варто згадати алюмінієві куточки і квадрат-профілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.