Промислові ворота

Промислові ворота отримали таку назву завдяки тому, що найчастіше їх використовують для будівель, визначених як промислові об’єкти. Так, промислові ворота можна часто зустріти у складських приміщень, автомийок або промислових підприємств. Найчастіше вони мають на увазі величезні розміри. З ряду причин серед промислових воріт ви навряд чи виявите розпашні ворота, і замість них дуже часто використовуються секційні ворота, які виконують всі пред’явлені їм вимоги. Розміри у промислових воріт дуже великі, але незважаючи на це, вони дуже надійні у використанні, швидко і легко відкриваються, вони дуже міцні, утримують тепло всередині приміщення і не впускають ззовні холод, і в цілому виглядають переважніше інших видів воріт. Промислові ворота дуже часто застосовуються у відділеннях пожежної охорони.
Промислові ворота зважаючи на свою активній експлуатації повинні володіти такими якостями, як міцність і надійність конструкції. Зручність їх використання полягає в тому, що вони не потребують додаткового просторі, як справа б йшла з розпашними воротами. При цьому, секційні ворота відрізняються особливою безпека у використанні. Їх можна встановлювати практично в усі види прорізів і будівельних конструкцій.
Якщо мова йде про енергозберігаючі технології, то промислові ворота припадуть як не можна до речі. Справа в тому, що їх дуже вигідно використовувати для опалювальних виробничих приміщень. Високі якості теплоізоляції і звукоізоляції гарантуються за рахунок використання в конструкції панелей, товщина яких становить 45 мм, що по властивостях можна порівняти з цегляною кладкою, товщина якої складає 320 мм.
Промислові ворота  (Чернівці) повинні служити довго і надійно, оскільки вони розраховані на активну експлуатацію. Такі ворота відрізняються конструкцією з підвищеною міцністю. Стабільний хід воріт протягом всього терміну їх роботи забезпечується за рахунок направляючих, виготовлених зі сталі найвищої якості. При ширині більше 5 метрів, або ж у випадку, якщо їх вага перевищує 350 кг, промислові ворота йдуть в комплекті з підсилюючими сталевими профілями, які встановлюються на кожну панель, щоб ворота були ще міцніше і надійніше.
Промислові ворота також дуже універсальні завдяки тому, що вони відмінно впишуться в будь-який отвір. Їх можна експлуатувати в різних умовах виробничого процесу. Надається маса варіантів по склінню комірних конструкцій, щоб використовувати природне приміщення. При операціях підйому-опускання промислових воріт використовуються дуже зручні ручки.
По периметру обрамлення воріт, а також між комірних панелей для досягнення найкращих теплоізоляційних якостей використовуються ущільнювальні профілі. Також даний тип воріт забезпечує якісний захист від вологи, пилу і низьких / високих температура. У приміщеннях з використанням промислових воріт вдасться знизити тепловтрати і заощадити енергію, що говорить про доцільність використання такого типу воріт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.