Антимоскитні сітки

У спекотні літні дні однією з проблем є виникнення дрібних комах, зокрема, комарів, які не тільки заважають спати ночами, але і доставляють масу незручностей через свої неприємні укуси. Перспектива влітку не відкривати вікна нікого не приваблює, а розкривати вікна ночами, боячись того, що в приміщення проникнуть комари, теж не виглядає привабливо. Відмінним виходом з положення можуть стати протимоскітні ролети, або так звані москитні сітки.

Москітний ролет – це найбільш зручний, безпечний і нешкідливий засіб позбавлення від дрібних настирливих комах. Крім того, за допомогою москітного ролета можна захистити приміщення від потрапляння всередину пилу, а також тополиного пуху, пилку деяких рослин і багато чого іншого, що може викликати алергію у дітей і деяких дорослих. Крім того, такі ролети також забезпечують частковий захист від дощу, не дозволяють дрібним домашнім тваринам і птахам вибратися з приміщення. У будь-який час року, дня і ночі за допомогою москітних ролетів ви будете отримувати свіже повітря, оскільки встановивши їх, вікна можна тримати відкритими.
Антимоскітний ролет, або сітка, є фіксованою конструкцією, яка передбачає наявність рамки і сітки, натягнутої на неї. Переваги москітних сіток полягають у тому, що вони не особливо вдарять по сімейному бюджету, їх нескладно використовувати, вони довго служать і є екологічно чистими, а також не бояться перепадів температур і погодних умов.

Москітні сітки поділяються на два типи – рамні і ролетні. У випадку, якщо вам не потрібно використовувати москітну сітку (наприклад, взимку), її можна з легкістю зняти. Встановлювати москітні ролети можна там, де це потрібно – в заміському будинку, в квартирі, на балконі. Універсальність їх полягає в тому, що вони можуть встановлюватися абсолютно на будь вікна, а також на мансарди, тераси та балконні блоки.
Москітні ролети не потребують особливого догляду – для чищення цілком достатньо промити їх водою з милом. Кріплення не потребують догляду. Є одна рекомендація – знімати москітні сітки на зиму.
Ролети, оснащені антимоскитною сіткою, виступають як захист приміщення, а також забезпечують неможливість проникнення в приміщення шкідливих комах – мух, комарів, гедзів і т.д., а також перешкоджають попадения тополиного пуху та інших алергенів.

Ролети з антимоскитною сіткою зручні, універсальні і економні, оскільки немає необхідності купувати окремо ролет і москітну сітку – ви відразу отримуєте два-в-одному, плюс захист від комах, управління світловим потоком, легкість монтажу і зручне обслуговування. Роллет з вбудованою антимоскитні сіткою не потребує того, щоб її знімали на зиму. Досить приховати сітку в коробі ролети в згорнутому стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.