Римські жалюзі

На сьогоднішній день римські жалюзі (штори) переживають бум популярності, що не дивно, оскільки вони мають дуже привабливий і сучасний вигляд, відмінною можуть вписатися в будь-який інтер’єр, практичні і легкі у використанні.
Римські штори в традиційному розумінні є рівними, широкими і горизонтально спрямованими складками тканини. За полотном тканини розташовані приховані підйомні блоки, які піднімають і збирають складки тканини під карнизом.
За допомогою римських штор можна створити відмінне розсіяне освітлення і приємну обстановку. Там, де неможливо використовувати портьєри, наприклад, на кухонному вікні або заскленій лоджії, проте потрібне вишукана атмосфера, римські штори відмінно виконають цю функцію. У створенні римських штор використовується широкий спектр різних тканин, фактура і ступінь світлопроникності яких дозволяє створювати різну освітленість у приміщенні.
Конструкція римських жалюзі дуже функціональна, а це означає, що їх можна з однаковим успіхом монтувати і у віконний отвір, на стелю і на стіну. Римські штори дуже популярні через свою вишуканості. Вони не вимагає специфічного стилю інтер’єру, тому впишуться в будь-яку обстановку і привнесуть свою родзинку. Римські жалюзі можна вміло вписати в обстановку вітальні, підкреслюючи стиль, витонченість і багатство інтер’єру, або ж розбавити невибагливий інтер’єр, прикрасивши його і додавши ту саму відсутню деталь. Широке розмаїття тканин для римських жалюзі дозволяє їх використовувати як самостійний елемент оформлення віконного отвору, так і в поєднанні з іншими видами штор.
Для управління римськими шторами використовується ланцюговий механізм, який дозволяє рівним тканинним полотнищам рівномірно збиратися в горизонтальні складки, які акуратно накладаються один на одного. Набольшие спеціальні планки, використовувані в конструкції римських жалюзі, дозволяють досягти красивою рівномірності і чіткості ліній. У разі, якщо в отвір вікна неможливо встановити римські штори, їх з легкістю можна монтувати на стіні або навіть на стелі, і тому вони успішно економлять місце. Також римські жалюзі відмінно допомагають скоректувати простір – зробити приміщення світліше, просторіше, візуально підняти стелю, а також привнести якусь легкість в інтер’єр.
Римські штори – це по-справжньому універсальне рішення для оформлення приміщень. Вони можуть прикрасити будь-яку кімнату завдяки широкій різноманітності забарвлень і фактур тканини. Так, навіть найвишуканіший інтер’єр може обзавестися вишуканим доповненням у вигляді універсальних римських штор – жалюзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.