Розсувні системи з алюмінію Чернівці

Компанія Роял Технолоджі пропонує у Чернівцях та Чернівецькій області виготовлення та встановлення розсувні системи з алюмінію:

Металопластикові конструкції, Алюмінієві конструкції, Теплий алюміній, Холодний алюміній, Габаритні алюмінієві конструкції, Алюмінієві вікна та двері, Конструкції з алюмінію, Крупногабаритні алюмінієві конструкції, Алюмінієвий профіль, Профіль Алютех, Профіль Алюпроф, Алюмінієві вікна Чернівці, Алюмінієві двері Чернівці, Алюмінієві розсувні системи, Розсувні системи з алюмінію, Алюмінієві фасади, Фасади з алюмінію

а також виконуємо замовлення у інших регіонах України:

Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький,Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне , Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Глибока, Новоселиця, Сторожинець, Стрій, Кам’янець-Подільскій, Снятин, Коломия, Заліщики, Хотин, Тернопіль,

Система Алютех Alumil S700 Delux Alutherm
S700 Алютех Delux Alutherm – підйомно-розсувні система високого класу, для дуже великих отворів, з вражаючими характеристиками.

Підйомно-розсувні двері S700 прекрасно ущільнюються в закритому стані, захищаючи приміщення від вітру і холоду. Використовуючи двері S700, можливо перекривати значні прорізи в заміському будинку або сучасній квартирі, наприклад, виходи з зимового саду або на балкон. Ви здивуєтеся наскільки просто управляти простором, завдяки легкому рухові стулок по напрямних з нержавіючої сталі.
З усіма змінами і доповненнями системи, ви можете ознайомитися в останній версії каталогу S700V.
Ознайомитися з особливостями системи, принципом дії механізмів і деталей, ви можете переглянувши презентацію S700.

Характеристики розсувної системи:

маленька видима ширина стулки – 84мм або 95мм
глибина стулки 70 мм
заповнення, товщиною 36-40 мм
вага стулки 200-400 кг
ширина видимої частини в місці з’єднання стулок всього 47 мм, що створює максимальну прозорість.
низький профіль порога, з інтелектуальною системою водовідведення
класичний варіант з однаковим рамним профілем по периметру
додаткова система водовідведення під стикувальними профілями
терморозрив 24 мм спеціальної конструкції, що дозволяє уникнути деформації профілю під час великої різниці температур всередині і зовні приміщення
висока термоізоляція Uf = 2,9-7,3Вт / (м2К) в залежності від застосовуваних профілів.

Розсувні системи без терморазрива, теплий алюміній

Alumil M9000 Slide – аздвіжная система з простими строгими лініями

Alumil M9200 Exclusive – Розсувна рамна система, яка ідеально підходить для середніх і великих світлових прорізів. Система має привабливий округлений дизайн.

Alumil M9050 Light – Розвинена полегшена версія системи М9000 з округленим дизайном:

Alumil M14000 Deluxe – Найбільш елегантне рішення, запропоноване Alumil.

Alumil M14500 Deluxe Light – Нова пропозиція для особливо недорогих розсувних систем яке з’єднує основні характеристики М9050 Light з вживаною технологією в М1400 Deluxe. Відшкодовує всі типології розсувних систем і є новим рішенням в архітектурних системах Alumil.

Alumil S100 Aluterm Light Inox – Є новим недорогим рішенням в розсувних системах з тер.

СИСТЕМА Алюпроф Alumil M19800 Accordion Alutherm

M19800 Accordion Alutherm – система складних дверей ( “гармошка”), що має ряд переваг перед традиційними дверними конструкціями, тут використовують дорогі механізми відкривання.

Дана система ідеально підходить для застосування в житлових приміщеннях, магазинах, автосалонах, ресторанах, місцях відпочинку і розваг, де потрібно перекривати широкий отвір.

Часто подібні конструкції застосовуються для періодичного використання, тобто більшу частину часу вони повністю закриті або відкриті (сезонне застосування “зима-літо”, комерційне застосування “робочі дні-вихідні” і т.п.). У відкритому варіанті стулки зсуваються в кут конструкції, утворюють невелику “стоянку” для секцій, отвір залишається повністю вільним.

Завдяки тому, що ролики, за допомогою яких рухаються стулки, заховані у верхній і нижній направляє, на відкритій конструкції не залишається нічого “зайвого” (немає видимих ​​накладних елементів, ролики і петлі встановлюються у внутрішні пази профілів).

Навіть, якщо конструкція більшу частину часу закрита, як постійно діючої вхідних дверей, можливо використовувати крайню секцію. У стандартні варіанті стулки і напрямні герметизуються двома контурами гумових ущільнень. Для зручності, в системі передбачений поріг (нижня напрямна), який можливо повністю заглибити в підлогу, в цьому випадку, герметичність здійснюється за допомогою щіток ущільнювачів.

Додаткова перевага складних дверей з системи профілів M19800 – це можливість виготовляти конструкції внутрішнього або зовнішнього відкривання, без порушення герметичності конструкції. Глибина профілів стулок і наявність розділового профілю (імпоста), ще більше розширює функціональні та дизайнерські можливості. А саме, різна товщина та склад заповнень в одній стулці (скло, склопакет, непрозоре заповнення). Сумісність зі спеціальними профілями інших систем Alumil: декоративні ламелі, ламелі з перфорацією для природної вентиляції, вбудовування незалежних стулок.
З усіма змінами і доповненнями системи, ви можете ознайомитися в останній версії каталогу M19800_V.

Характеристики системи:

Термоізоляція забезпечується термомостом з поліаміду армованого скловолокном, ширина термомоста 18мм в рамі і в стулках.
Глибина стулки 50 мм.
Використання спеціальної фурнітури “Rollerhinges”, що об’єднує функціональні характеристики петлі і тефлонового ролика, а також кочення по верхній направляє забезпечує надійність конструкції.
Ущільнення здійснюється за допомогою двох контурів EPDM ущільнювачів, спільно з двома контурами щіткових ущільнювачів.
Використання ригельних замків і шпінгалетів.
Застосування профілів, що дозволяють нівелювати нерівності стіни.
Кількість стулок, що складаються в одну сторону має бути непарною (1,3,5).
Заповнення 4-26мм.
Рекомендовані розміри стулки: ширина 700мм, висота 2200мм. Вага стулки не більше 100кг. (ГОСТ 21519-2003).
Не рекомендується застосування конструкцій з кількістю стулок, що складаються в одну сторону, більше 5 одиниць.