Рулонні штори

Дуже практичним і незвичайним способом оформити кінні прорізи є декорування його за допомогою рулонних штор. Рулонні штори такі ж практичні, як жалюзі, і завдяки тому, що це все ж штори, в приміщенні вдається створити дивовижну душевну і затишну атмосферу. За допомогою рулонних штор можна успішно регулювати світловий потік і освітленість приміщення. Завдяки величезному різноманітності тканин, фактур, забарвлень і малюнків, а також різним ступенем пропускання світла і його поглинання, можна створювати саме ту обстановку, яка найбільше необхідна в даний момент. В залежності від того, який тип тканини використовується в рулонних шторах, приміщення може бути повністю затемненим, або ж може мати місце м’яке розсіяне освітлення. Тканини, використовувані для створення рулонних штор, мають ряд переваг – завдяки особливій просоченню вони відштовхують пил і не вбирають вологу, завдяки чому догляд за ними здасться справжнім задоволенням.
Рулонні штори, також відомі під назвою ролл-штори, можуть вигідно поєднуватися також і з традиційними шторами і навіть портьєрами, або ж бути самостійною частиною оформлення вікна. Між шторою і склом утворюється особливий прошарок повітря, що допомагає зберегти тепло в приміщенні взимку і не пропустити всередину спеку в літні місяці. Рулонні штори також допомагають захистити предмети інтер’єру, меблі й техніку від вигорання.
Рулонні штори бувають двох видів – відкриті або закриті. Що стосується відкритої системи рулонних штор, то вона складається з рівномірно накручиваемой на відкритий вал тканини. Власне вал кріпиться до вікна за допомогою кріпильних куточків. Для того, щоб тканина рівно лягала на віконний отвір або стулку, внизу її розташована планка-утяжелитель. Комплектуючі можуть поєднуватися за кольором з вікном. Нижня планка ковзає по напрямній волосіні, розташованої за тканиною рулонної штори. Завдяки такій конструкції навіть при протязі або в похилому положенні штора не відходить від вікна.
Якщо мова йде про рулонної шторі закритої системи, то ми маємо справу з рівномірно накручують на вал тканиною, і вал, в свою чергу, прикритий коробкою. З боків тканини кріпляться направляючі, і штора рівномірно лягає по стулці вікна. Між тканиною і вікном не буває просвіту. Крім того, направляючі і коробку, що приховує вал, можна підібрати за кольором вікна.
Навіть при яскравому освітленні з рулонними шторами можна досягти повного затемнення, що іноді буває необхідно – для перегляду кінофільмів. Проектора або для комфортного денного сну дитини. Таке можливо із застосуванням тканин різної щільності і фактури. Також тканини можуть мати і меншу щільність. Рулонні штори захищають внутрішнє оздоблення кімнат від вигорання на сонці. А правильно підібрана тканина рулонних штор допоможе зробити інтер’єр неповторним і дуже стильним. Якщо на підвіконні стоять кімнатні квіти, рулонні штори будуть пропускати необхідне для них кількість світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.