Скляні душові кабіни та перегородки

Скляні душові перегородки стали популярним елементом для сучасних дизайнів ванних кімнат. Вони є незамінними для невеликих приміщень: створюють комфорт, захищають від розбризкування води та дозволяють економити Ваш простір.

Враховуючи сучасні тенденції та збільшення попиту на дані елементи інтер’єру компанія Royal Technology здійснює їх виготовлення під індивідуальні розміри та згідно будь яких дизайнерських рішень. Такі перегородки є абсолютно безпечними у використанні, оскільки виготовляються із гартованого скла товщиною 10 мм. Скло може бути прозорим, матовим, тонованим або з нанесенням піскоструйного візерунка. Фурнітура, яка використовується при виготовленні виконана із нержавіючої сталі, що дозволить зберегти її естетичний зовнішній вигляд незважаючи на постійний контакт із водою. При необхідності фурнітура та профіль можуть бути пофарбовані в будь який колір по RAL.

Замовляючи скляні душові кабіни та перегородки в нашій компанії, Вам не доведеться йти на компроміс із власними бажаннями, на відміну від покупки готової скляної конструкції в магазині. Ми візьмемо до уваги площу, планування і особливості Вашої ванної кімнати. У нас Ви отримаєте саме те, що відповідатиме вашим вимогам.