Вертикальні жалюзі

Найбільш цікавими виходять інтер’єри, якщо в них при оформленні віконних прорізів використовуються вертикальні жалюзі. Використання різних якісних матеріалів, різноманітність фактур і широкий спектр забарвлень дозволяє створити саме ту атмосферу, яка найбільше підходить.
Найбільш популярним матеріалом для створення вертикальних жалюзі по праву може вважатися тканина – стовідсотковий поліестер. Для цього представлений найширший спектр фактур тканини, колірних рішень, малюнків. Крім того, тканинні вертикальні жалюзі залишаються дуже гнучкими, мають невелику вагу, за ними легко і приємно доглядати, і за вартістю вони також є цілком прийнятним варіантом. Крім того, тканинні вертикальні жалюзі дуже стійкі до забруднень різного роду, не вбирають вологу, і що найголовніше – можуть відбивати світло і управляють його потоком.
Крім тканини, вертикальні жалюзі виготовляють також і з інших матеріалів. Також може йти мова і про жалюзі, ламелі яких роблять із пластику, а також натуральних матеріалів, наприклад, соломки або джуту. Бувають жалюзі з ниток, так звані стринг-жалюзі, або ниткоподібні жалюзі.
Завдяки багатофункціональному механізму управління вертикальними жалюзі, можна регулювати потік світла, направляти його на свій розсуд і створювати натуральне розсіяне освітлення. Навіть якщо сонце світить дуже яскраво. Ламелі вертикальних жалюзі, виготовлених з тканини, просочуються спеціальним розчином, завдяки якому ні набувають необхідну жорсткість, відштовхують вологу і пил. За допомогою вертикальних жалюзі можна не тільки сховатися від сторонніх очей, управляти освітленням, а також задавати тон всьому приміщенню, впливаючи на інтер’єр і стиль.
Вертикальні тканинні жалюзі являють собою конструкцію, що передбачає наявність вертикальних ламелей, закріплених до карниза і з’єднаних внизу ланцюжком. Ламелі, в залежності від уподобань, можуть бути хвилястими або рівними. Алюмінієвий карниз також може мати різні кольори – коричневий або білий. Кріпитися такі жалюзі можуть на стіну або ж стеля, проте існують також варіанти з арочними дугами і косими вертикаль.
Управляються жалюзі за допомогою ланцюжка, що відповідає за поворот ламелей, і шнура, який відкриває або закриває полотно. Також можлива установка вертикальних жалюзі з електроприводом, які можна регулювати кнопкою, пультом ДУ. Також вони можуть мати кліматичні датчики або управлятися таймером, відкриваючись або ж закрився в певний час.
Жалюзі можуть самостійно оформляти вікно або ж поєднуватися з гардинами, шторами і ламбрекенами. Вертикальні штори відмінно допомагають управляти світловим потоком, привносять певну родзинку в будь-який інтер’єр. Вони незвичайно зручні, і їх легко обслуговувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.