Віконно-дверна система МВ-70, МВ-70В, МВ-70НІ

Це сучасна алюмінієва система, призначена для виконання скління, що вимагає термічної і звукової ізоляції архітектурних елементів зовнішньої будови, наприклад: різних видів вікон, дверей, прихожих, вітрин, просторових конструкцій. Профілі системи мають трикамерну будову.

Конструктивна глибина профілів вікна становить: 70 мм (коробка), 79 мм (стулка), а дверей відповідно 70 мм і 70 мм. Такі прийняті глибини профілів стулки і коробки дають ефект одноликої площини із зовнішнього боку після закриття – у випадку вікна, і ефект однієї поверхні стулок і коробок – у випадку дверей. Форма профілів дозволяє отримати тонкі і міцні конструкції вікон і дверей.

В системі МВ-70 можливим є виконання вікон з так званою «прихованою стулкою» МВ-70us, а також MB-70 Industrial відмінно підходять для застосування в модернізації постіндустріальних архітектурних пам’яток.

Система МВ-70 характеризується дуже низьким коефіцієнтом теплопередачі U завдяки застосуванню спеціальних термічних прокладок і ущільнювачів.

Завдяки застосуванню термічних прокладок немає необхідності для збільшення термічної ізоляції простору між профілями заповнювати поліуретановою піною або вкладишами з пінополістиролу. Герметичність забезпечена завдяки застосуванню спеціального синтетичного каучуку EPDM: пустого і спіненого, який гарантує стійкість до старіння під час багаторічної експлуатації.