Ворота

Ворота призначаються в основному для використання в гаражах і інших великих приміщеннях. Безумовно, вони виглядають не тільки привабливішою, але і набагато функціональніша, ніж старі розпашні ворота, оскільки автоматика робить їх дуже зручними у використанні. Для виготовлення гаражних воріт використовуються сендвіч-панелі з листової сталі, завдяки чому вони відрізняються високою міцністю і мають відмінні теплоізоляційні характеристики. Що ж стосується заповнення панелі воріт, то для цього використовується пінополіуретан. Ворота у Чернівцях від компаніі Royal – це якість та надійність!

Довгий термін служби воріт відрізняється в технології їх виготовлення, при якому використовується метод гарячого цинкування, а також нанесення в декілька шарів поліефірного покриття. В результаті ворота виходять стійкими до корозії, не бояться механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. При низьких температурах ворота не втрачають своєї еластичності, що стало можливо завдяки спеціальному несмінаемие ущільненню з EPDM-полімеру, розміщеному по периметру воріт. Полотно гаражних воріт також є повітронепроникним і відмінно зберігає тепло, не впускаючи при цьому холод.

Промислові ворота являють собою міцну конструкцію, яка відрізняється своєю безпекою, щоб перекривати отвори у виробничих приміщеннях. Промислові ворота – це функціональний елемент, завершальна ланка в ланцюжку оформлення будівель промислового призначення. Найчастіше їх використовують для автомийок, станцій техобслуговування, пожежних частин, автосалонів, а також інших приміщень – виробничого, сільськогосподарського призначення та складів.

Завдяки різним варіантам конструкцій, промислові ворота можна монтувати для абсолютно будь-яких приміщень з різними прорізами. Основна відмінність промислових воріт від гаражних полягає в тому, що їх використовують більш інтенсивно. Крім того, конструкція промислових воріт може передбачати наявність електроприводу або ланцюгового редуктора – для більшої зручності. Ворота можуть бути керованими дистанційно. Вони можуть обладнані різними елементами системи безпеки – пультами, фотоелементами, світлофорами, оптосенсорамі, індукційними петлями і багатьом іншим, що робить їх корисними і зручними під час їх використання.

Промислові ворота можуть також мати різну ступінь остеклененія, в залежності від цілей їх використання. Якщо мова йде про застосування промислових воріт в будівлі виробничого призначення, то може мати місце Остеклення лише однієї панелі в полотні воріт. Для пожежної частини ворота повинні бути засклені повністю, за винятком нижньої панелі. В автосалоні гаражні ворота повинні бути засклені повністю.