Скляні офісні перегородки

Замовляйте офісні перегородки зі скла у Чернівцях у нашій компанії!

Чому та коли варто віддати перевагу цим виробам та встановити саме скляні офісні перегородки. По-перше, офісні перегородки дозволяють економити кошти і час на організацію простору в приміщенні і надають можливість як завгодно розбити офіс на зони.Скляні розсувні перегородки нашою компанією монтуються в найкоротші терміни у місті Чернівці, а також ми виконуємо замовлення у інших містах Івано-Франківськ, Коломия, Залішики, Стрій, Львів, Ужгород та багато інших міст України.

На відміну від перепланування, встановлення перегородок не потребує спеціальних дозволів на переобладнання приміщення. Вам навіть не доведеться піклуватися про проведення капітального ремонту офісу.

По-друге, прозорість офісних перегородок забезпечує керівництву фірми зручність в здійсненні контролю над персоналом. Співробітники, що працюють в офісі «за склом», прекрасно розуміють, що в будь-який момент вони знаходяться на очах у керівництва. Це змушує людей досить відповідально ставитися до власних обов’язків. Таким чином, поєднуючи глухі непрозорі офісні перегородки з прозорими можна найбільш оптимально реалізувати ідею “OpenSpace”, врахувавши всі особливості і необхідну конфіденційність.

Наша компанія виробляє скляні перегородки будь-яких типів за оптимальними цінами в Чернівцях: суцільноскляні, на алюмінієвому каркасі, розсувні, маятникові, ​​автоматичні розсувні і револьверні.

Для оформлення скла використовується: тонування, матування, піскоструйна обробка, обклеювання плівкою і інше.

Для посилення: загартоване скло, триплекс, ламіноване скло. Офісні перегородки з смарт-скла. Для виготовлення елітних скляних перегородок можуть бути використані найсучасніші технології, наприклад, смарт-скло або “розумне скло”, що змінює свою прозорість.

Ми ропонуємо скляні двері для офісів, торгових центрів, магазинів.

Двері зі скла колись вважалася немислимою конструкцією через крихкість. Але з винаходом способів загартування і багатошаровості, цей фактор перестав надавати істотне значення при виборі скла в якості матеріалу для виготовлення дверей.

Для тих, хто прагне надати вишуканість приміщенню, впустити в нього світло, домогтися неповторності та оригінальності, скляні двері від нашої компанії стане кращим варіантом оформлення приміщення або фасаду будівлі. Наші дизайнери та інженери допоможуть вибрати колір, форму, тип скла і його обробку для інтер’єру будь-якого типу від класичних офісних до найрідкісніших стилів в дизайні приміщень.

Вирішили купити скляні двері? Це – просто і вигідно зробити з нашою допомогою.

Сучасні двері зі скла володіють великою кількістю характеристик, серед яких не тільки товщина, а й такі поняття як міцність, вогнетривкість або пожежна безпека, світлопроникність, гарт, багатошаровість і багато іншого. Для того, щоб не загубитися в цих параметрах, при проектуванні або розробці дизайну скляних дверей, кращий вихід – викликати нашого фахівця, який приїде в зручний час, розповість про всі переваги дверей зі скла, варіантах обробки поверхні, таких як піскоструминна обробка, наклейка плівки , фотодрук, гравірування та ін.