Херманн

Німецька компанія «Херманн» (Hörmann) володіє широким спектром різноманітних гаражних і промислових воріт, які оснащені високоякісної і спеціально розробленої автоматикою. Крім того, в асортимент продукції «Херманн» також входять різні елементи перевантажувальних систем і вхідних і багатофункціональних дверей. Така різноманітність продукції робить компанію універсальною і привабливою для замовників.
У Європі концерн «Херманн» являє собою одну з найстаріших і найбільш великих виробників такої продукції, як ворота, двері, перевантажувальна техніка, приводи й різних комплектуючих. Засновниками компанії є сім'я Херманн, третє і четверте покоління якої зараз керує концерном.
Виробничі площі компанії «Херманн» - це 15 заводів, які працюють з обладнанням за останнім словом техніки. Заводи розташовуються в країнах Азії, Європи і Північної Америки. Вся вироблена продукція виготовляється в чіткій відповідності з технологічними новинками, і вироби піддаються найсуворішої перевірки якості. А це означає, що продукція компанії «Херманн» дуже затребувана на світовому ринку, оскільки відповідає найвищим стандартам якості і надійності.
Річний оборот компанії «Херманн» становить суму понад 1 мільярд євро, і в ній працює більше 6000 співробітників. Асортимент продукції постійно оновлюється, розробляються новинки, серед яких варто відзначити швидкісні і вогнестійкі ворота, ворота, які економлять простір, а також перегородки, що забезпечують захист від диму, різні типи дверей та системи перевантажувальної техніки.
Дилерська мережа компанії «Херманн» дуже широка, завдяки тому, що в 30 країнах по всьому світу присутній понад 50 представництв компанії. Завдяки такій організації бізнесу клієнти можуть відчувати підтримку, а умови співпраці вигідні для обох сторін. Крім того, клієнти цінують компанію «Херманн», так як вона гарантує стабільну якість за прийнятну ціну, і найширший асортимент продукції.
Лінійки продукції компанії «Херманн» постійно поповнюються різними новинками. У спектр виробів входять не тільки класичні в їх розумінні ворота, а також секційні гаражні ворота, промислові ворота, рулонні ворота, що складаються ворота, а також блоки управління, приводи для воріт, перегородки, міжкімнатні та вхідні двері, системи перевантажувальної техніки, коробки і козирки .

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі