Новинки фурнітури від компанії Royal

Від сьогодні у нас унікальні НОВИНКИ!!!

А саме:
1. Фурнітура activ стандарт PR - комплект, якої відрізняється наявністю нижної регульованої петлі (відмінність від стандартної - третє положення для регулювання на прижим). Дана петля по замовчуванню буде включена у всі комплекти фурнітури з підвищеним рівнем безпеки;

2. Двері LUX - висота рами 80 мм, стулки 105 мм, зварні копита металу в стулці, петлі Dr.Hahn, теплий поріг;

3. Фурнітура activPilot Comfort - Поворотно-відкидна фурнітура з функцією паралельного зміщення. Новаторське рішення створює можливість паралельного зміщення стулки, щоб утворився 6 мм зазор, який забезпечує притік свіжого повітря знизу і його вихід через верхню частину вікна/

Унікальні новинки фурнітури - activ стандарт PR та activPilot Comfort — мають ряд особливостей. Комплект фурнітури activ стандарт PR відрізняється від звичайного комплекту наявністю нижньої регульованої петлі, що забезпечує функцію регулювання на прижим у третьому положенні. У всі комплекти фурнітури, які відзначаються підвищеним рівнем безпеки, по замовчуванню встановлюється нижня регульована петля. Фурнтура activPilot Comfort являє собою поворотно-відкидну фурнітуру, що має функцію паралельного зміщення. Завдяки новому рішенню відбувається паралельне зміщення стулки для утворення зазору на 6 мм. Завдяки цьому знизу викна відбувається притік свіжого повітря, яке може виходити через верхню частину вікна.

Поворотно-відкидна фурнітура activPilot Сomfort доповнює новим способом провітрювання звичні функції похило-поворотного вікна. По кутам рами монтуються спеціальні зачепи, завдяки яким фурнітура activPilot Сomfort надає можливість паралельного зсуву, окрім стандартних функцій нахилу та відкривання. Для того, щоб перевести вікно в спеціальне положення, необхідно здійснити поворот ручки вікни на 180 градусів. Після цього зазор, рівний 6 мм, утворюється по всьому периметру стулки. Завдяки цьому за будь-яких погодних умов можливе безпечне та природне провітрювання приміщення без протягів.
Сучасні віконні рішення забезпечують нас гарною звуко- та термоізоляцією. Особливого значення ці властивості набувають в умовах високої вологості, наприклад, у ванних кімнатах, кухнях, а також у спальнях. Дуже часто режиму мікровентиляції буває недотатньо для обміну повітря у приміщення. Режим нахилу також не завжди є доречним, особливо у час, коли вдома нікого немає.

Вирішити питання з достатнім повітрообміном допоможе використання функції паралельного зсуву, яку надає фурнітура activ Pilot Сomfort. Утворення зазору у стулці оптимальних розмірів дозволяє забезпечити для будь-якого приміщення оптимальний режим провітрювання.

Компанія Royal завжди пропонує клієнтам найкращі умови співпраці та виключно якісну та безпечну продукцію. Для замовлення вікон з унікальною фурнітурою, що забезпечить вам безпеку та комфорт, достатньо зателефонувати за контактними номерами або завітати до офісу компанії Royal!

Новини компанії
Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Зустрічаємо новий рік з сухими вікнами

Читати далі

Засклення балконів

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі