Теплий склопакет SOLAR

Іноваційне напилення на скло SOLAR, що пропонує наша фірма, має безліч переваг та цікавих моментів. В використанням цього склопакета вікна стають більш функціональними та мають естетичний вигляд. Зовні скло виглядає кольоровим, у той час як зсередини воно абсолютно прозоре. Напилення додає склу кращі характеристики збереження тепла та захисту від сонця.
Одно- та двокамерні склопакети з використанням мультифункціонального кольорового напилення SOLAR гарантують найкращі якості захисту від сонячних променів, оскількі нове напилення дозволяє в 2,5-3,5 рази краще відбиває сонячне світло, у порівнянні і з такими ж вікнами без напилення.


Якщо порівнювати склопакети з кольоровим напиленням SOLAR зі звичайними склопакетами, то іноваційне покриття забезпечує на 70% вищі характеристики з енерозберігання. Це означає, що взимку в приміщенні з такими вікнами буде значно тепліше – вікна краще тримають тепло, зменшують ефект протягу, а значить, допоможуть 
вам суттєво зекономити на опаленні.

Кольорове покриття SOLAR робить внутрішню сторону скла більш теплою, що дає вікнам додатковий захист від появи конденсату.
Одно- та двокамерні склопакети з іноваційним напиленням SOLAR отримали збільшену товщину зовнішнього скла. Замість 4 мм отримуємо 6 мм, що гарантує вам найкращі властивості звукоізоляції і винятковий комфорт в приміщенні.
Склопакети з надсучасним кольоровим напиленням SOLAR – це сучасне рішення з точки зору естетики, зручності, тепло- та звукоізоляції, захисту від сонячних променів ззовні, з мінімумом турбот по догляду за вашими вікнами!
Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі