Теплий склопакет SOLAR

Іноваційне напилення на скло SOLAR, що пропонує наша фірма, має безліч переваг та цікавих моментів. В використанням цього склопакета вікна стають більш функціональними та мають естетичний вигляд. Зовні скло виглядає кольоровим, у той час як зсередини воно абсолютно прозоре. Напилення додає склу кращі характеристики збереження тепла та захисту від сонця.
Одно- та двокамерні склопакети з використанням мультифункціонального кольорового напилення SOLAR гарантують найкращі якості захисту від сонячних променів, оскількі нове напилення дозволяє в 2,5-3,5 рази краще відбиває сонячне світло, у порівнянні і з такими ж вікнами без напилення.


Якщо порівнювати склопакети з кольоровим напиленням SOLAR зі звичайними склопакетами, то іноваційне покриття забезпечує на 70% вищі характеристики з енерозберігання. Це означає, що взимку в приміщенні з такими вікнами буде значно тепліше – вікна краще тримають тепло, зменшують ефект протягу, а значить, допоможуть 
вам суттєво зекономити на опаленні.

Кольорове покриття SOLAR робить внутрішню сторону скла більш теплою, що дає вікнам додатковий захист від появи конденсату.
Одно- та двокамерні склопакети з іноваційним напиленням SOLAR отримали збільшену товщину зовнішнього скла. Замість 4 мм отримуємо 6 мм, що гарантує вам найкращі властивості звукоізоляції і винятковий комфорт в приміщенні.
Склопакети з надсучасним кольоровим напиленням SOLAR – це сучасне рішення з точки зору естетики, зручності, тепло- та звукоізоляції, захисту від сонячних променів ззовні, з мінімумом турбот по догляду за вашими вікнами!




Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі