Вікна - те що треба

Пластикові вікна з шумоізоляцією
Важливою якістю сучасних ПВХ вікон є підвищена шумоізоляція. Особливо, такий фактор стане приоритетом для тих, хто живе на жвавих ділянках міста, поблизу транспортної розвязки або залізничних колій. Наша компанія реалізує для своїх клієнтів якісні системи скління, одним з достоїнств яких є підвищена звукоізоляція.

Критерії вибору і ціна виробів.


Пластикові вікна, як і ефективно заглушать вуличний шум, повинні відповідати таким критеріям як:

  • Наявність більше однієї камери в склопакеті.
  • Поглинання шуму на одну пластину зі скла 4 мм - 5 дБ.
  • Висока герметичність камер склопакета.
У таких виробах чергується товщина стекол і відстань між ними в склопакеті. Ціна шумоізоляції пластикових вікон буде залежати від підбору склопакета і профілю. При правильній комплектації звукоізоляція збільшиться до 60-75 дБ. Безумовно, перекрити весь вуличний шум не вдасться, проте, ви зможете менше чути сторонні звуки і комфортно відчувати себе в своєму будинку.
Можливо, ви відзначили, що одним з відмінностей служить також ціна на пластикові вікна з підвищеною шумоізоляцією. Справа в тому, що для ефективного зниження рівня шуму буде потрібно установка якісного багатокамерного склопакета, з високими герметичними функціями. Фахівці компанії підберуть варіанти скління, ціна яких вас цілко
м влаштує. Ми проведемо професійний монтаж виробів, після чого ви зможете відчути значну різницю між старою і новою системами.

Пластикові вікна - щоб було тепло

Фурнітура німецької компанії WINK HAUS витримує вагу стулки до 130 кг. Забезпечує рівномірний притиск по всьому периметру стулки. 
Ми використовуємо високоякісні матеріали ущільнювачів, обовязково двоконтурне чи трьохконтурне ущільнення. Сучасне автоматизоване виробництво - забезпечує ідеальну геометрію виробів. Якісний монтаж - установка вікон виконується професійними монтажними бригадами, фахівці яких щорічно проходять атестацію та курси підвищення кваліфікації.

Для того, щоб повністю захистити приміщення від проникнення в нього холодного повітря, а також для того, щоб тепле по
вітря залишився всередині приміщення. Можна використовувати декілька типів конструкцій вікна. Найбільш привабливим є метод установки певного типу склопакетів. Найвідоміші і популярні в світі профільні системи німецької компанії VEKA оптимізовані для української зими виробляються тільки на фірмових заводах VEKA ідеальне співвідношення розмірів пластикового профілю і склопакета - оптимальна кількість світла і відмінна теплоізоляція ТЕПЛА. 
  • Склопакет містить скло з напиленням оксиду срібла, що на 20% покращує теплоізоляційні властивості склопакета за рахунок відображення інфрачервоного випромінювання назад в квартиру. 
  • Склопакет заповнений висушеним і вирядженим повітрям - додаткове поліпшення теплоізоляції на 20%. 
  • Відстань між стеклами вибрано таким чином, щоб максимально зменшити негативний ефект конвекції повітря усередині склопакета.

І-скло

Головна відмінність І-скла від звичайного - багатошарове покриття, що включає тонкий шар срібла на поверхні.

Стеклопакет Solar має спеціально напилений шар. Саме цей шар надає І-скла його чудові теплоізоляційні властивості. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання не проникає в квартиру.
Продукт сучасних технологій. Воно майже не відрізняються від звичайного скла, але при цьому має дивовижні властивості: В кімнаті світло і при цьому прохолодно, незважаючи на те, що за вікном пече сонце. Адже І-скло відбиває більшу частину теплової енергії сонця без втрати світла. Шпалери, оббивка меблів і інші предмети інтерєру, які мають забарвлення, захищені від вицвітання.

Eкологічність

Ми виробляємо вікна на з профільної системи німецького концерну VEKA, чия світова популярність на віконному ринку багато в чому обумовлена педантичним підходом до безпеки і екологічності продукції, що випускається.
Безпека дітей (і домашніх вихованців)
Діти, своїм постійним бажанням досліджувати цей світ, часто змушують дорослих понервувати. За вікном стільки всього цікавого і тому дитині так хочеться поглянути на світ з великої висоти, без жодних прозорих перешкод.
Безпека Вас і Ваших близьких - понад усе. Установка пластикових вікон VEKA + склопакет триплекс гарантує Вам підвищену безпеку і гідну якість.

Яскравий дизайн інтерєру

Для багатьох людей вікно - всього лише прозора конструкція, захована за шторами. І найчастіше ми і наші гості не дивимося на вікна, а крізь них. Але якщо Ви хочете, щоб Ваші вікна стали предметом гордості, індивідуальності і важливим предметом інтерєру - ми з радістю готові Вам допомогти в їх декоруванні!

Дизайн віконних прорізів:

Ідеї для декорування залежать лише від вашої фантазії, переваг і почуття стилю. Сучасне обладнання та нові технології дозволяють перетворити інтерєр яскравими фарбами і надати оригінальні ноти дизайнерського рішення.
Ламінування - витончений спосіб вписати пластикове вікно в будь-який інтерєр.
Хочеться благородства і вишуканості? За допомогою ламінування Ваші пластикові вікна будуть виглядати так, як ніби їх виготовили з дорогих порід деревини, наприклад дуба, вишні, модрини та ін. Або надати будь-який інший колір відповідно до каталогу від Компанії "ROYAL tehnology"

Крім білого кольору сам профіль може бути спочатку пофарбований в темно коричневий або карамельний колір.Для додання того чи іншого кольору пластиковим вікнам і дверям, при декорування використовується тонування в масі - використання того чи іншого кольорового профілю із суворим дотриманням технології.

Тоновані стекла різних відтінків:

Тонування вікон в офісах, в квартирі, на балконах - це розумне і економічне рішення. Коричневе, кольорове або дзеркальну тонування - додасть Вашому офісу, будинку або квартирі абсолютно новий, неповторний вигляд як зовні, так і зсередини приміщення.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі