Пластикові двері

Пластикові двері вже давно увійшли в життя сучасної людини. Вони встановлюються практично будь-де — в державних установах, у школах та лікарнях, в офісах та магазинах тощо.

Набувають популярності також вхідні двері з пластику для котеджів та приватних будинків, оскільки вони певним чином практичніші та зручніші у використанні, ніж металеві та класичні дерев’яні двері. Окрім того, пластикові вхідні двері мають стильний і сучасний вигляд, а також надзвичайно прості у догляді.
Переваги вхідних пластикових дверей, оздоблених склом, у використанні для офісу чи будинку очевидні: такі вікна не розсихаються та не розбухають під впливом зовнішніх факторів. Одже, різні температури та рівень вологості для них абсолютно не важливі.
Дизайн пластикових дверей дозволяє вдало вписати їх в будь-який інтер’єр чи зовнішнє оздоблення будинку, надати особливих та сучасних рис, на відміну від металевих конструкцій, які мають певні обмеження.Двері з пластиково
го профілю VEKA мають безліч переваг.
По-перше, вони повністю герметичні. Щільне закриття дверей забезпечує створення унікального мікроклімату в приміщенні, зберігаючи тепло або прохолоду всередині, в залежності від сезону.
Протягом тривалого часу пластикові вхідні двері надійно служитимуть вам і будуть милувати око зовнішнім виглядом, адже вони не деформуються.
Термін експлуатації пластикових вікон складає декілька десятків років, що каже на користь їх надійності та довговічності.
Окрім того, конструкція пластикових вікон передбачає максимальну зручність у користуванні, і користуватись ними може навіть дитина.
Пластикові вхідні двері надають максимальний ступінь шумоізоляції, тобто, оселя чи робоче місце будуть надійно захищені від шумового забруднення, і ви можете бути спокійні за власний комфорт.
Кольорові рішення для пластикових вікон — дуже широкі, а це значить, що ви можете обирати з будь-яких кольорів та візерунків. Можна замовляти ламіновані конструкції, двері зі склом — матовим, тонованим чи з візерунком, що привнесе особливу родзинку інтер’єру та екстер’єру.
Профіль Veka надає масу можливостей використання — як для міжкімнатних, так і для вхідних дверей, що мають свої особливості стосовно частоти відкривання, а також ваги дверної стулки.

Проміжковим варіантом між вхідними та балконними дверима є міжкімнатні пластикові двері. Вони обладнані стулкою, яка ширша, ніж в балконних дверях, мають можливість встановлення замка з ключем та нажимного гарнітура, що дозволить відкривати та закривати двері з обох боків.
Двері оснащуються пластиковим чи алюмінієвим порогом — за побажанням клієнта, мають посилені дверні петлі. Окрім того, їх можна додатково забезпечити доводчиками для максимально плавного закривання та подовженого терміну експлуатації самих дверей.
Що стосується вхідних пластикових дверей, то вони переважно оснащені масивною стулкою шириною у 120 мм, мають замкнуте армування з товщиною стінки 2 мм, а також металеві підсилювачі кутів стулки. Все це в комплексі із посиленими дверними петлями гарантує надійність та міцність дверей, а значить, і вашу безпеку!
Пластикові вхідні двері служать довго та надійно завдяки міцності та стійкості до зовнішніх умов використованого матеріалу. Пластик не боїться перепадів температур, а одже, ваші двері протягом багатьох років зберігатимуть гарний та стильний вигляд і міцно стоятимуть на сторожі вашого благополуччя!

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі