Стійко-ригельне скління

Стійко-ригельне скління дуже популярне в оформленні фасадів, оскільки завдяки використанню алюмінієвого профілю можна створювати міцні і надійні конструкції за найсміливішими архітектурними ідеями. У стояково-ригельній системі скління застосовуються алюмінієві каркаси, причому на зовнішній стороні фасаду алюмінієві профілю залишаються видимими. Завдяки інноваційним функціям склопакетів можливо створення відмінних фасадів, які підходять по типу скління «стійка-ригель».

Стійко-ригельна система скління передбачає наявність вертикальних і горизонтальних членувань, чого немає в структурному склінні. Крім того, може бути присутнім і комбінований варіант, коли мають місце лише вертикальні або горизонтальні накладки. Накладки можуть розрізнятися за кольором і формою, завдяки чому вони дуже привертають увагу. У цій ситуації в одному напрямку склопакети зміцнюються традиційним способом для стоечно-ригеля конструкції, а в перпендикулярному шви меду склопакетами ущільнюються спеціальними гумовими прокладками.

Конструкція фасаду може кріпитися до будівлі за різноманітними принципами, серед яких - навісна система. Таким чином, конструкція фасаду навішується перед каркасом будівлі. Вертикальні профілі кріпляться до конструкцій каркасу або перекриття. Вагу склопакета приймають на себе горизонтальні ригелі. Деякі фасади можуть безпосередньо вбудовуватися в будівлю, і така конструкція встановлюється, починаючи від підлоги одного поверху і закінчуючи перекриттям наступного. Однак незахищеними залишаються торці перекриттів, які необхідно декорувати і забезпечити теплоізоляцію, щоб уникнути попадання холоду всередину будівлі.

Для перекриттів великих прольотів збільшувати жорсткість конструкції за рахунок посилення жорсткості алюмінієвого каркаса немає необхідності. У такому випадку буде достатньо установки недорогого сталевого каркаса, на якому вже буде кріпитися алюмінієва конструкція.

Основною частиною стоечно-ригельні систем скління є вузли кріплення фасадів і покрівель, а також вузли сполучення конструкції з підставами і стіною. Для кріплень розробляються спеціальні елементи. Спеціальні профілі дозволяють створити кути сполучення двох площин у фасадах. Відзначимо, що переломи можуть бути в позитивному і негативному напрямках, а також у горизонтальній і вертикальній площині.

Інтегровані віконні конструкції в стійко-ригельна склінні дуже важко відрізнити від глухого скління. Віконні конструкції для зручності можуть закриватися і відкриватися всередину і назовні, мати різні функції. Всі питання, пов'язані з відведенням конденсату, вентиляцією і захистом від грибка і цвілі, вирішуються за допомогою вставок, дренажних гумок і спеціальних отворів.

Новини компанії
Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі