Вітражи

Наша Компанія Royal пропонує вітражі у Чернівцях за індивідуальним замовленням клієнта. Вітражі являють собою вишукане і витончену прикрасу приміщення, яка створюється з використанням кольорового скла. Вітражі популярні вже багато століть, і раніше їх застосовували в основному для оформлення вікон в церквах, соборах, а також інших будівель, які були важливі для суспільства. Вітраж в традиційному розумінні створює площину і його використовують як декоративний об'єкт для заповнення віконного отвору.
Однак творча думка сучасних дизайнерів і художників пішла набагато далі. На сьогоднішній день можливе створення не тільки плоскій поверхні вітража, призначеноі для вікон і дверей, можливо також створення повноцінноі стелі, виконаноі  у вітражній техниці. Крім того створюються вітражні люстри, лампи і навіть тривимірні скульптури з вітражів. 

Для створення вітражу використовуеться кольорове скло, яке розрізають на окремі фрагменти, які після компонуються і розставляються особливим чином, щоб у результаті вийшла картина або певний візерунок. За допомогою профілю, виконаного з таких матеріалів, як свинець, мідь або латунь, один з одним з'єднуються фрагменти.

Вітражі у всі часи асоціювалися з чимось піднесеним, таємничим, однак у той же час затишним і приємним. Коли світло проходить крізь різнокольорове скло вітража, через всі грані, промінь заломлюється в гранях фрагментів, завдяки чому в приміщенні створюється унікальне, ні 

з чим незрівнянне освітлення. Тому варто відзначити, що оздоблення будівель та приміщень вітражами - це доля людей поважних, які цінують затишок і мають високе положення в суспільстві. Багато організацій також вважають за краще прикрашати вітражами свої будівлі.

Створити унікальну атмосферу в приміщенні можуть вітражі не тільки вікна. Полотки, виконані в вітражної техніки, виглядають дивно і привертають до себе погляди. Також вітражами можна прикрашати двері - як в
хідні, так і міжкімнатні. Вхідні двері з фрагментами вітража виглядає привабливо і становить враження про людину або організацію, де цінують стиль і гарний смак. Міжкімнатні двері

 відмінно впишуться в інтер'єр в класичному стилі, в сучасному стилі і навіть у стилі арт-де
ко. Крім того, вітраж може бути окремим елементом, наприклад, картиною в вітражної техніки. У цілому вітраж в інтер'єрі виглядає дуже ефектно, звертає на себе увагу і може стати саме тією родзинкою, яка була необхідна.


Новини компанії
Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі