Вітражи

Наша Компанія Royal пропонує вітражі у Чернівцях за індивідуальним замовленням клієнта. Вітражі являють собою вишукане і витончену прикрасу приміщення, яка створюється з використанням кольорового скла. Вітражі популярні вже багато століть, і раніше їх застосовували в основному для оформлення вікон в церквах, соборах, а також інших будівель, які були важливі для суспільства. Вітраж в традиційному розумінні створює площину і його використовують як декоративний об'єкт для заповнення віконного отвору.
Однак творча думка сучасних дизайнерів і художників пішла набагато далі. На сьогоднішній день можливе створення не тільки плоскій поверхні вітража, призначеноі для вікон і дверей, можливо також створення повноцінноі стелі, виконаноі  у вітражній техниці. Крім того створюються вітражні люстри, лампи і навіть тривимірні скульптури з вітражів. 

Для створення вітражу використовуеться кольорове скло, яке розрізають на окремі фрагменти, які після компонуються і розставляються особливим чином, щоб у результаті вийшла картина або певний візерунок. За допомогою профілю, виконаного з таких матеріалів, як свинець, мідь або латунь, один з одним з'єднуються фрагменти.

Вітражі у всі часи асоціювалися з чимось піднесеним, таємничим, однак у той же час затишним і приємним. Коли світло проходить крізь різнокольорове скло вітража, через всі грані, промінь заломлюється в гранях фрагментів, завдяки чому в приміщенні створюється унікальне, ні 

з чим незрівнянне освітлення. Тому варто відзначити, що оздоблення будівель та приміщень вітражами - це доля людей поважних, які цінують затишок і мають високе положення в суспільстві. Багато організацій також вважають за краще прикрашати вітражами свої будівлі.

Створити унікальну атмосферу в приміщенні можуть вітражі не тільки вікна. Полотки, виконані в вітражної техніки, виглядають дивно і привертають до себе погляди. Також вітражами можна прикрашати двері - як в
хідні, так і міжкімнатні. Вхідні двері з фрагментами вітража виглядає привабливо і становить враження про людину або організацію, де цінують стиль і гарний смак. Міжкімнатні двері

 відмінно впишуться в інтер'єр в класичному стилі, в сучасному стилі і навіть у стилі арт-де
ко. Крім того, вітраж може бути окремим елементом, наприклад, картиною в вітражної техніки. У цілому вітраж в інтер'єрі виглядає дуже ефектно, звертає на себе увагу і може стати саме тією родзинкою, яка була необхідна.


Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі