Металопластикові вікна мають дарувати комфорт і тепло, без продувань, які нерідко можуть траплятись між підвіконням та рамою. Для уникнення таких моментів спеціалісти радять монтувати вікна з використанням спеціальних додаткових профілів. Усунути проблему в цілому та полегшити, власне, монтаж вікна ПВХ допоможе використання підвіконного профілю, що також називається підвіконною планкою чи цокольним профілем.
Деколи монтажники не надають особливого значення зоні під вікнами. Даний елемент вікна – непомітний на перший погляд, однак, вкрай важливий в питанні якісної та довговічної роботи вікна та уникнення теплових втрат. Використання спеціальних підвіконних профілів гарантує надійний захист від несприятливих погодних умов, вітру. Окрім того, підвіконний профіль також виконує для вікна стабілізуючу функцію.
Якщо йдеться про проникнення температури зовнішнього середовища в середину приміщення, то вікна являють собою найчутливішу зону для будівлі. Сучасне виробництво вікон передбачає використання якісних та теплих віконних систем з винятковими властивостями теплоізоляції. Для того, щоб вікно гарантувало комфорт та збереження тепла, варто обирати не лише якісний продукт. Не менш важливим є правильний монтаж, що забезпечить відсутність продувань на ділянках між вікном та поверхнями стін.
Більшість будівель виконана таким чином, що потік вітру піднімається вгору після того, як стикається зі стіною. При цьому, сила тиску повітря накопичується під віконним відливом. Нерідко від цього може порушуватись цілісність фасаду будівлі, а самі вікна втрачають властивості герметичності. З часом весь процес може привести до утворення такого явища, як містки холоду, що і призводять до втрат тепла.
Через це спеціалісти радять приділяти достатньо уваги області між зовнішнім та внутрішнім підвіконням, тобто, під віконною рамою. При нагнітанні потоку повітря під зовнішнє підвіконня саме тут найчастіше відбуваються продування. Встановлення вікон ПВХ з використанням спеціальних додаткових профілів допоможуть запобігти виникненню даної проблеми.
Якщо йдеться про підвіконний профіль даного виду, то він може встановлюватись для підтримки вікна по всій довжині низу віконної рами. Встановлюється цей профіль для зовнішнього підвіконня таким чином, щоб забезпечити пластиковому вікну якісну підтримку по всій довжині нижньої частини вікна з щільним приляганням до шару ізоляційного матеріалу. В якості ізоляційного шару може бути використана всередині пароізоляційна стрічка, поліуретанова піна, а також паропропускна стрічка з зовнішньої сторони.
На ваш вибір представляємо декілька варіантів підвіконних профілів вказаного типу, які можна оптимально використовувати для будь-яких типів підвіконь.
Для втілення технології «теплий монтаж» використання підвіконного профілю є більш ніж доцільним.
Багато європейських професіоналів, які щодня монтують пластикові вікна за «теплою» технологією, впевнились в ефективності використання підвіконних профілів. Здійснення монтажу вікна, а також підвіконня, за допомогою підвіконних профілів відбувається простіше. Не менш важливо, що змонтовані зі спеціальним профілем вікна працюють довговічніше та надійніше. Підвіконні профілі надають вікнам виняткових характеристик експлуатації та дозволяють знизити кількість рекламацій під час монтажу вікна.