Розпашні ворота

Розпашні ворота створюються практично за тими ж технологіями, що і розсувні, проте їх конструкція дещо відрізняється. Якщо порівнювати розпашні ворота з відкатними, то вони мають деякі переваги. До прикладу, варто відзначити, що для відкривання немає необхідності для присутності роликів і несучої балки. Крім того, для роликових платформ не потрібно заливати фундамент. У деяких випадках для відкоту воріт просто не вистачає місця - воротам не вдається відкотитися в потрібному напрямку, оскільки там чи тут знаходиться стіна, кут будинку або що-небудь інше. Ворота можуть знаходитися під кутом, що також ускладнює установку відкатних конструкцій. У такому разі оптимальним рішенням буде установка традиційних розпашнихворіт.

Ворота у своєму класичному уявленні завжди мають солідний і охайний зовнішній вигляд, завдяки чому вони також популярні. Приміром, арочні ворота можуть виглядати нестандартно і привабливо, можуть відмінно вписуватися в загальний стиль архітектури. Так як розпашні  ворота завжди передбачають наявність деякого вільного простору для їх відкриття, це може лише підкреслювати широту угідь їх власника і його добробут.

Історія розпашних воріт почалася давно, проте конструкція їх як і раніше актуальна. Крім того, зараз розпашні ворота можуть бути оформлені із самими незвичайними архітектурними і дизайнерськими підходами. Ворота можуть бути прикрашені різними елементами декору - решітками або елементами ковки, завдяки чому вони будуть виглядати по-різному в тому чи іншому вигляді. Дизайнери можуть працювати з розпашними воротами, оскільки їх конструкція дає для цього всі можливості.

Розпашні  ворота мають деякі нюанси у використанні. Стулки воріт навішуються на стовпи, які повинні бути належним чином забетоновані, і це в першу чергу відбивається на безпеці використання розпашних воріт. У випадку, якщо маса стулок перевищує 250 кг, а довжина стулки - 2 метри і більше, то між стовпами повинен бути присутнім стрічковий фундамент, щоб через деякий час стулки воріт і стовпи разом з ними не виїхали назустріч один одному. Також можливо, матиме необхідність встановлення верхньої поперечини-перемички, але в такому випадку проріз воріт по висоті буде дещо обмежений.

Розпашні ворота, як і відкатні, складаються з декількох модулів, і можуть мати різноманітні варіанти дизайну. Технлогії при створенні розпашних дверей використовуються тільки самі останні, що говорить про їх сучасності, однак разом з тим розпашні ворота зберігають і класичний дизайн. Традиційні розстібні ворота можуть бути використані де завгодно - на промислових об'єктах, в приватному будівництві на території перед будинком, на об'єктах спільного користування та ін Якщо ви піклуєтеся про гарному зовнішньому вигляді воріт, про свою безпеку, а також надійності придбаного продукту, то розпашні ворота стануть найкращим варіантом.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі