Softline

Вікна Softline являють собою інноваційні енергоефективні віконні конструкції, які виступають у відповідності з усіма високотехнологічними вимоги сучасності і майбутнього.

Енергозберігаючі властивості - це одна з основних функцій, яку мають виконувати сучасні вікна, і варто відзначити, що профільні системи VEKA Softline у Чернівцях на сьогоднішній день допомагають виготовляти вікна, якість яких буде на високому рівні не тільки сьогодні, а і в майбутньому.

Системною платформою Softline пропонується базова ширина, яка є оптимальною для монтажу і, крім того, дозволяє ефективно використовувати вікна, які відповідають усім нормам енергозбереження. Віконні системи Softline відмінно підходять як для нових будівель, так і для тих, що реконструюються. Вікна Softline відрізняються винятковою якістю, вони проводяться з урахуванням всіх необхідних нормативів по вторинній переробці і дуже економічні. Завдяки новій системі можливе використання власної стулковій геометрії, яка враховує особливості використання технології, згідно з якою склопакет вклеюється в стулку. Таким чином, переробники можуть використовувати безліч різних можливостей для того, щоб виробничий процес виготовлення вікон був безпечним, а готові вікна виходили дуже якісними і надійними.

Геометричних рішень, які пропонує комплексна система вікон Softline, налічується понад сорок. Відзначимо, що всі артикули строго відповідають вимогам класу А стандарту RAL, що означає виняткову оптику вікна, а також його відмінний функціонал. Додаткові артикули можуть бути використані для того, щоб вибирати з різних конфігурацій вікна.

Ширина рами і стулки є оптимальною для монтажу і становить 82 міліметра, завдяки чому віконна система може вважатися універсальною. А це значить, що її з успіхом можна застосовувати як у новобудовах, так і при реконструкції будинків, які варто віднести до старого фонду.

Вікна з профілю Softline поєднують не тільки високу якість і універсальність, що дозволяє їм бути сумісними із з'єднувальними профілями систем з монтажною шириною 70 мм. При виробництві таких вікон може бути використана фурнітура, що пропонується більшістю компаній-виробників. Крім того, вікна Softline мають вишуканий класичний дизайн, властивий оптиці даної системи.

Новини компанії
Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі